Credit24.lv

By | 16 decembris, 2012

Ātrais kredīts no Credit24.lv ļauj aizņemties no 50  līdz 3000 eur uz laiku no 2 nedēļām līdz 2 gadiem.  Naudu vari saņemt 15 minūtēs bez ķīlas. Credit24 naudas kredīts noder gadījumos, kad vajadzīgs aizdevums uz ilgāku termiņu, taču, ja vajadzīgs aizdevums līdz 300 eiro, tas nav izdevīgs, jo pretēji daudziem citiem aizdevējiem Credit24-lv, nav gatavs aizdot bez komisijas maksas nevienā gadījumā. Bezprocentu kredīti pieejami mūsu portāla sākumlapā.  ATCERIES – IZVĒRTĒ SAVU MAKSĀTSPĒJU. AIZŅEMIES ATBILDĪGI.

credit24 LVPieteikties Credit24 aizdevumam šeit >>

Priekšnoteikumi Credit24-lv aizdevuma saņemšanai

Uz Credit24 naudas kredītu var pretendēt visi Latvijas iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 70 gadiem, pie nosacījuma, ka nav kavēti kredītmaksājumi un ir nokārtotas parādsaistības. Papildus tam, Credit24-lv pirms naudas aizdošanas vēlas pārliecināties par pieteikuma iesniedzēja ikmēneša ienākumiem (tiek pārbaudīta Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras, VSAA informācija par nomaksātajiem nodokļiem). Šis ir viens no konsrvatīvākajiem kreditoriem patēriņa kredītu vidū Latvijā. Ja jums ir sabojāta kredīta vēsture vai nav pastāvīga darba vieta, sms kredīts credit24 tiks atteikts, ja vien Jums nav kādi citi ienākumi.

Kā saņemt un atmaksāt naudas kredītu no Credit24?

Kad vajadzīgs Credit24-lv naudas aizdevums, jums būs jāveic šāda procedūra:

  • jāreģistrējas;
  • jāpārskaita 0,01 eur uz Swedbank bankas kontu (iesniegsi savu īsto bankas kontu un apliecināsi, ka esi reāla persona);
  • jānorāda kredīta summa (lietotāja profilā vai ar sms).

Labvēlīga lēmuma gadījumā nauda kontā tiks ieskaitīta aptuveni 10 – 20 minūtēs, pie nosacījuma, ka vēlaties aizņemties uzņēmuma darba laikā (no plkst. 8:00 līdz plkst. 22:00). Kredīta pieteikumi tiek pieņemti Credit24-lv mājas lapā visu diennakti.

Credit24-lv naudas aizdevums bez ķīlas internetā ir jāatmaksā tieši tāpat kā tiek maksāts jebkurš rēķins, t.i. pārskaitot naudu uz kreditora bankas kontu. Ideālā gadījumā nauda būtu jāpārskaita ne vēlāk kā 2 – 3 darba dienas pirms līguma termiņa beigām, tādējādi nodrošinoties, ka Credit24 saņem naudu savlaicīgi. Paralēli naudu var atmaksāt arī visās Latvijas pasta nodaļās, bet šo iespēju parasti izmanto tikai pensionāri.

Credit24 patēriņa kredīts internetā

Credit24-lv patēriņa kredīts >> bez nodrošinājuma paredzēts cilvēkiem, kam steidzami nepieciešams naudas aizdevums internetā. Visvairāk šo pakalpojumu iecienījuši klienti, kuriem vajadzīga lielāks patēriņa kredīts, bet ikmēneša ienākumi neļauj to segt vienā dienā. Kredit24 kredīts uz 1 vai 2 gadiem ļauj samazināt ikmēneša maksājumu, turklāt, ja rodas iespēja, naudas aizdevums var tikt atmaksāts arī ātrāk (bez soda sankcijām). Pastāvīgi ienākumi un tīra kredītvēsture, kā arī pilngadība ir trīs galvenie kritēriji, ko potenciālajiem klientiem pieprasa Credit24-lv.  Ja ir šaubas par spēju izpildīt šos trīs kritērijus vai arī nav nauda reģistrācijas maksai, ielūkojietes smscredit24.lv, kur atradīsiet aizdevumus, kurus var saņemt bez reģistrācijas maksas, bez ķīlas un bez darba vietas pārbaudes, zvanot darba devējam. Esiet prātīgi, aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas spējas un iespējas atmaksāt Credit24-lv naudas kredītu savlaicīgi.

Rate this post