Naudas aizdevums – kredīts bez ķīlas internetā privātpersonām

By | 18 marts, 2015

Ātrs naudas aizdevums Latvijas iedzīvotājiem sniedz iespēju papildināt savu kontu, neizejot no mājām. Pieteikties kredītam bez ķīlas iespējams 24 stundas diennaktī, bet pārskaitījumi tiek veikti tikai darba laikā. Vairumā gadījumu aizdevumu saņemšanai ir vajadzīgas aptuveni 15 minūtes, taču reizēm var būt nepieciešams ilgāks laiks. Izvērtē finansiālās iespējas. Aizņemies atbildīgi.

 Aizdevējs Aizdevums ar 0 % (eur) Gada
procentu likme*
Naudas saņemšana Pirmais kredīts (eur) Maks. termiņš
kredits365 līdz 300
218.9% 10 minūtes -300 30 dienas
informācija
kredits365
213.84% 15 minūtēs -3000
2 gadi informācija
minicredit līdz 250 319,14% 15 minūtēs -250 30 dienas informācija
kredits365 līdz 300 219.2% 10 minūtēs -300 30 dienas informācija
kredits365 213.8% 10 minūtēs -1500 2 gadi informācija
līdz 250 218.9% 15 minūtēs -250 30 dienas informācija

Saskaņā ar kreditoru nosacījumiem aizņemties bez ķīlas var Latvijas iedzīvotāji, kam ir vismaz 18 gadi, pastāvīgi ienākumi un vārds nav iekļauts parādnieku reģistros. Risinājums paredzēts īstermiņa vajadzībām, situācijās, kad steidzami vajag naudu. Pārliecība par savām finansiālajām iespējām atmaksāt parādu savlaicīgi ir iespējams būtiskākais priekšnoteikums, lai darījums izdotos. Reizēm plašsaziņas līdzekļos ir dzirdami stāsti par cilvēkiem, kuriem kredīts internetā bez ķīlas ir sagādājis pamatīgas galvassāpes un iedzinis parādos. Galvenais iemesls šādai notikumu attīstībai parasti ir pašu neapdomība. Lai izvairītos no šāda scenārija pirms aizņemšanās ļoti rūpīgi izvērtējiet savas finansiālās iespējas un perspektīvas atmaksāt kredītu. Ja rodas šaubas, meklējiet citas alternatīvas. Praksē tas nozīmē, ka ātrs naudas aizdevums internetā ar sliktu kredītvēsturi vai bez darba vietas nav pieejams u netiek piedāvāts. Izņēmums varētu būt situācijas, kad plānots aizņemties pret nekustamā īpašuma ķīlu uz augstiem procentiem. Šādos darījumos kreditori parasti ir gatavi būt elastīgāki, jo ķīla kalpo kā nodrošinājums apstākļos, kad klients nav spējīgs izpildīt līguma nosacījumus.

Kā noformēt aizdevumu ?

  • Izvērtējiet visus piedāvājumus un aizpildiet pieteikumu;
  • Sekojiet aizdevēja norādījiem (vairumam jāpārskaita reģistrēšanās maksa – 1 cents);
  • Saņemiet atbildi un naudu savā bankas kontā.

Labvēlīga lēmuma gadījumā naudu saņemsiet jau pēc 10 – 15 minūtēm, pie nosacījuma, ka konts ir tajā pašā komercbankā, kur kreditoram. Ja saņemat atteikumu, joprojām varat mēģināt iegūt kredītu bez ķīlas privātpersonai no cita aizdevēja. Vairākos uzņēmumos, t.sk. credit24 šobrīd ir pieejamas dažādas akcijas, kuru ietvaros sms kredīts ir pieejams uz īpaši izdevīgiem nosacījumiem. Jāņem gan vērā, ka pat pats izdevīgākais aizdevums internetā nebūs neko vērts, ja neizpildīsiet līguma saistības. Visi īstermiņa naudas aizdevumi prasa augstus procentus par jebkurām novirzēm – līguma pagarināšana, kavējuma nauda, komisijas maksa un procenti. Vienīgais veids, kā aizņemties lētāk ir izvēlēties kādu no akcijas piedāvājumiem un atmaksāt parādu laicīgi.

Cik daudz es varu aizņemties bez ķīlas ?

Tagad katram klientam tiek noteikts savs kredītlimits. Tas nozīmē, ka pirmajā reizē vairumā uzņēmumu varēsi aizņemties mazāk, taču lētāk. Piemēram, tā dēvētais “pirmais kredīts bez maksas” procentiem ļauj iegūt 50 līdz 300 eiro aizdevumu īstermiņā (līdz 30 dienām) bez komisijas maksas un procentiem. Aizņemoties atkārtoti tajā pašā kredītuzņēmumā, varēsi dabūt jau lielāku aizdevumu. Vienlaikus Latvijas tirgū darbojas arī vairāki kreditori, kas jau pirmajā reizē pieļauj iespēju aizņemties maksimālo summu – 1000 eiro, 2000 eiro vai pat 3000 eiro, pie nosacījuma, ka ir atbilstoši ienākumi. Jāņem arī vērā, ka ātrie aizdevumi līdz 300 eiro tiek piešķirti ar “vieglāku” maksātspējas pārbaudi, kas daļai Latvijas iedzīvotāju palielina iespēju saņemt kredītu. Aizņemieties atbildīgi. Izvērtējiet savas iespējas atmaksāt aizdevumu.

 

Rate this post