Auto kredīts

Tagad auto kredīts jeb aizdevums pret automašīnu ir kļuvis vēl pieejamāks. Tu vari uzzināt savas iespējas aizņemties, piesakoties kredītam internetā. Atbildi saņemsi savā epastā jau tajā pašā dienā. Ieķīlājot auto, Tu varēsi turpināt lietot savu transporta līdzekli. Svarīgi – saņemtais piedāvājums neuzliek nekādas saistības. Ja kaut kas neapmierina, vienkārši to ignorē, bet, ja piedāvātie nosacījumi liekas saistoši, apstiprini līgumu, seko instrukcijām un saņem naudu. Aizņemies atbildīgi.

Izskata pieteikumu Reģistrācija (EUR) Vecums Gada
procentu likme
Naudas kontā Maksimālā summa Maks. termiņš
mogu lv 30 minūtēs 0,01 no 18 pēc vienošanās 1 dienā 90% no auto vērtības
6 gadi informācija
sosauto 60 minūtēs 0,01 no 21 pēc vienošanās 2 dienās 70% no auto vērtības
2 gadi informācija

Cik lielu summu ļauj aizņemties auto kredīts internetā ? 

Izvēloties šo pakalpojumu, Tu vari iegūt līdz pat 90% no automašīnas novērtējuma vērtības jau 1 darba dienas laikā. Tā kā aizdevums tiek piešķirts pret auto ķīlu, ir iespējams a) aizņemties lielāku summu nekā bez ķīlas, b) ir pieejami izdevīgāki nosacījumi. Dodot priekšroku šim darījumam, ir vērts aizpildīt pieteikumu pie vairākiem aizdevējiem, jo a) iegūsi labāku priekšstatu par savām iespējām, b) varēsi salīdzināt un izvēlēties izdevīgāko aizdevēju. Daži kredītu devēji izskata pieteikumu jau 30 minūšu laikā. Atkarībā no uzņēmuma prasībām un savām vēlmēm, līgumu varēsi parakstīt mājās (elektroniski) vai uzņēmuma birojā.

Pretendēt uz aizdevuma saņemšanu var ikviens LR pilsonis vai nepilsonis no 18 gadu vecuma, kura īpašumā ir auto. Tā kā auto kredīts tiek piešķirts pret ķīlu, pastāv iespēju, ka aizdevēji izrāda lielāku pretimnākšanu nekā citi nebanku kredītu devēji. Aizņemoties virs 5000 eiro, kreditors lūgs noslēgt KASKO apdrošināšanas līgumu, pasargājot no nevajadzīgiem riskiem abas puses.

Kādas ir šī darījuma veida priekšrocības ?

Praksē auto kredīts ir izdevīgs, jo:

  • ir iegūstams uz izdevīgākiem nosacījumiem nekā sms krediti;
  • ir pieejams klientiem, kuriem citi uzņēmumi naudu nav gatavi aizdot;
  • zemāki procenti nekā aizdevumam bez ķīlas;
  • naudu vari saņemt jau vienas dienas laikā (ja pieteiksies no rīta un tajā pašā dienā varēsi apmeklēt CSDD, lai reģistrētu komercķīlu uz aizdevēja vārda);
  • maksimālā kredīta summa ir 90% no auto novērtējuma vērtības;
  • pieteikumu vari aizpildīt internetā (ietaupi laiku);
  • atmaksas termiņš līdz 5 gadiem.

Lai izmantotu šo piedāvājumu, tavam auto ir jābūt tehniski un juridiski darba kārtībā. Tas nozīmē, ka transporta līdzeklim ir jābūt derīgai tehniskai apskatei, noslēgtai OCTA apdrošināšanai un tā nedrīkst būt jau ieķīlāta kādā no līzinga uzņēmumiem.

Kā pieteikties auto kredītam ?

Pirmais solis, lai saņemtu aizdevumu pret auto ķīlu ir pieteikuma anketas aizpildīšana. Ievadā jau norādījām, ka izdevīgāk ir aizpildīt pieteikumu vairākos uzņēmumos, jo pastāv iespēja, ka pieteikums tiek noraidīts bez paskaidrojuma. Ja tas notiek ar tevi, nevajag pārdzīvot. Ir reizes, kad kredītspeciālistiem ir izpildīta mēneša vai ceturkšņa kvota un jauni aizdevumi netiek piešķirti. Pēc pieteikuma aizpildīšanas saņemsi atbili ar sev individuāli sastādītu kredīta piedāvājumu un aizdevuma atmaksas grafiku. Līgumā būs norādītas visas izmaksas, kas Tev varētu rasties parāda atmaksas termiņā. Lai saņemtu naudu, seko instrukcijām. Pēc līguma parakstīšanas atliek reģistrēt nodrošinājuma pilnvaru CSDD, samaksāt komisiju par darījuma noformēšanu (ja tāda tiek prasīta) un pavisam drīz nauda tiks ieskaitīta kontā.

Saņemot līgumu, rūpīgi ar to iepazīsties. Ja rodas kādi jautājumi, sazinies ar aizdevēja kredītspeciālistiem. Tik nopietnā lietā kā kredīta noformēšana nav vieta neskaidrībām, jo tās nākotnē var radīt nepatīkamus pārsteigumus. Ņem vērā – saskaņā ar Patērētāju tiesību likumu tev ir tiesības rosināt līguma izmaiņas un aizdevējam tās ir jāizvērtē. Absolūti lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju to nenojauš, kā rezultātā viņiem auto kredīts var būt dārgāks nekā reāli iespējams. Pirms parakstīt līgumu, rūpīgi izvērtē savas finansiālās iespējas atmaksāt aizdevumu. Nepārdomāta aizņemšanās vēlāk var maksāt krietni dārgāk nekā sākotnēji liekas. Pat salīdzinoši jaunais pakalpojums kredītu apvienošana nenodrošina, ka parādsaistības kļūs mazākas un ļauj ietaupīt tikai uz procentu maksājumumiem. Ja esi apdomājis visus par un pret, pieņem izsvērtu lēmumu. Iesakam – aizņemies atbildīgi.