Category Archives: Jaunumi

Cik vienkārši ir apvienot kredītus?

Katrs jauns darbs vai nedarbs sākotnēji liekas sarežģīts un ir vēlme to atlikt maksimāli ilgi. Cilvēks pēc savas dabas ir slinks un šī iemesla dēļ palaiž garām daudz labas iespējas. Viena no šādām iespējām ir parādījusies arī Latvijā un ļauj samazināt kredītu maksājumus. Kredītu apvienošana ir paredzēta cilvēkiem, kam jau ir paņemts viens vai vairāki aizdevumi, taču ir… Read More »

Moneza

Latvijā parādījies jauns kredītu devējs – Moneza, kas piedāvā aizdot līdz pat 3000 eiro ar atmaksas termiņu līdz 2 gadiem. Ne summa, ne termiņš nav nekas ārkārtējs, jo šādi piedāvājumi tirgū jau ir pieejami, taču lielākā daļa ir gatava aizdot ne vairāk kā 300 vai 500 eiro uz vienu mēnesi. Moneza pieder OC Finance, tiem pašiem, kam OpenCredit… Read More »

Nebanku kredītu uzņēmumi konkurē ar bankām

Latvijā reģistrētās komercbankas un ārvalstu kredītiestāžu meitasuzņēmumi aizvien aktīvāk izjūt konkurenci no nebanku kredītu devējiem. Ja vēl pirms 5 gadiem īstermiņa kredītus internetā ņēma cilvēki, kas bankā nevarēja aizņemties, šodien situācija ir mainījusies. Patlaban pat Latvijas lielākā komercbanka – Swedbank reklamē savus patēriņa kreditēšanas pakalpojumus internetā, tv un radio. Reaģējot uz izmaiņām likumdošanā arī daudzi nebanku aizdevēji turpina… Read More »

Maksātnespējas procesa nianses

Viens no veidiem kā uz visiem laikiem atbrīvoties no šobrīd iekrātajiem parādiem ir maksātnespējas process. Maksātnespējas ietvaros parādnieks ik mēnesi maksā vienu trešo daļu no saviem ienākumiem kreditoriem. Lielākā daļa pirms pieteikties maksātnespējai vispirms skatās, ko piedāvā kredītu apvienošana bez ķīlas vai pārkreditācija. Pēdējais variants var palīdzēt samazināt aizdevuma izmaksas, taču nav risinājums, ja parādu kopējā summa ir… Read More »

Refinansēšanas ABC – informācija kredītņēmējiem Latvijā

Kad ir radusies interese samazināt aizdevuma izmaksas ir, vērts iedziļināties, kas ir kredītu refinansēšana jeb pārkreditēšana. Savā būtībā tā ir pakalpojuma sniedzēja maiņa. Ja mēs varam nomainīt mobilo sakaru pakalpojumu sniedzēju, kādēļ, lai nenomainītu arī kreditoru ? Pirmo paveikt, protams, ir daudz vienkāršāk, taču arī pārfinansēšana nav nekas neizdarāms. Lai nomainītu pakalpojumu sniedzēju ir vajadzīgs iesniegums. Iesniegums ir… Read More »

Pārkreditēšanas iespējas bez ķīlas nodrošinājuma

Ne vienmēr mēs pieņemam pareizos lēmumus. Kļūdas pieļaut ir cilvēcīgi, taču ir jāatrod spēku atzīt kļūdas un tās labot. Ja esat noslēguši līgumu un domājat, ka varat iegūt labākus nosacījumus, runājiet ar kreditoru. Sarunu ceļā ir iespējams panākt labākus nosacījumus, bet ne vienmēr. Situācijās, kad aizdevējs neizrāda pretimnākšanu ir vērts apsvērt citus variantus. Pārkreditācija nozīmē, ka jaunais aizdevējs… Read More »

Vai var ātri apvienot kredītus ?

Bankās un pie nebanku kreditoriem pieejamā ātro kredītu apvienošana vienā prasa pacietību. Atšķirībā no sms kredītiem, kuru saņemšana ir iespējama mazāk kā stundas laikā, apvienot aizdevumus tik ātri nevar. Ja vēlaties refinansēt parādsaistības, jārēķinās, ka darījuma noslēgšana noteikti prasīs vairākas dienas. Pirmais solis – Noskaidro savas iespējas ! Pieteikuma anketas aizpildīšana internetā ir sākums. Kad pieteikums tiks saņemts,… Read More »

Apvienot kredītus – vai tas ir iespējams ?

Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju nezina, ka apvienot visus kredītus vienā maksājumā vispār ir iespējams. Tas nav nekas neparasts, jo pakalpojums ir salīdzinoši jauns un netiek plaši reklamēts. Patiesībā kredītu apvienošana ir iespējama un pietiekuma anketu var aizpildīt internetā. Kādēļ maksāt vairāk nekā nepieciešams vai mēģināt atcerēties par visiem maksājumiem, ja tādi ir vairāki ? Aizdevumu apvienošana piedāvā pārfinansēt… Read More »

Apmaksā visus kredītus ar mazāku ikmēneša maksājumu

Kad rodas vēlme samazināt kredītu maksājumus, ir sperts pirmais solis. Lai varētu apvienot kredītus vienā maksājumā, maksājot katru mēnesi tikai vienu rēķinu, ir vajadzīga pārfinansēšana. To panākt ir iespējams, ja vien atbilsti aizdevēju izvirzītajām prasībām. Lai noskaidrotu savas iespējas ir jāaizpilda pieteikuma anketa un nevajadzēs zīlēt kafijas biezumos. Latvijā šobrīd darbojas vairākas kredīta iestādes, kas piedāvā šādu pakalpojumu… Read More »

Sms kredīti Latvijā – Izmaksas

Rīga, Lieāja, Valmiera, Jelgava, Daugavpils, Rēzekne – nav svarīgi, kurā vietā Jūs atrodaties. Elekstronisko sakaru pakalpojumu attīstība ļauj aizņemties internetā vai ar sms mazāk kā vienas stundas laikā. Patlaban dažādi sms kredīti Latvijā piedāvā saviem klientiem iespēju saņemt īstermiņa aizdevumu 100 – 300 eiro apmērā. Lielākās priekšrocības, ņemot sms kredītu, parasti ir pastāvīgajiem klientiem, jo viņiem pietiek ar… Read More »