Noteikumi

1. Finanšu pakalpojumu salīdzināšanas un analīzes portāls smscredit24 lv palīdz apmeklētājiem izvēlēties sev izdevīgāko aizdevumu veidu. Apkopotā informācija ir veidota, balstoties uz atklātiem informācijas avotiem, pieņemot, ka tie ir patiesi, taču to patiesums nav speciāli pārbaudīts. Vietnes struktūra, dizains, teksts un jebkuri citi elementi nedrīkst tikt kopēti bez smscredit24 lv rakstiskas atļaujas, taču jūs to varat izmantot nekomerciāliem nolūkiem, personīgai lietošanai.

2. Smscredit24 nenodarbojas ar patēriņa kredītu vai jebkādu citu kredītu izsniegšanu. Latvijas likumdošana nosaka, ka šāda tipa pakalpojumus var sniegt tikai uzņēmumi, kas ieguvuši speciālu Patērētāju tiesību un aizsardzības centra (PTAC) licenci (ar pilnu licencēto kreditoru sarakstu iespējams iepazīties PTAC tīmekļa vietnē). Šīs vietnes saturs ir informatīvs un nevar tikt uzskatīts par mēģinājumu pārdot jebkādu smscredit24 lv pakalpojumu vai preces.

3, Izveidotais kredītu salīdzinājums tiek atjaunots regulāri, taču smscredit24.lv neuzņemas atbildību par sekām, kas var rasties no  šeit ievietotās informācijas izmantošanas. Neskaidrību gadījumā par patiesu ir uzskatāma informācija, kas ievietota konkrētā kreditora tīmekļa vietnē. Pirms jebkāda darījuma veikšanas pārbaudiet pakalpojuma galējo cenu, jo tā katram klientam var atšķirties.

4. Portālā ievietotās hipersaites nodrošina pieeju trešo pušu tīmekļa vietnēm, tajās ievietotajai informācijai un pakalpojumiem. Smscredit24.lv neuzņemas atbildību par datu drošību vai sekām, kas var rasties no trešo pušu teksta materiālu vai pakalpojumu izmantošanas.

5. Smscredit24 lv uztur savus resursus serveros, kuru drošību garantē serveru īpašnieks. Mēs veltām lielas pūles, lai pasargātu sevi un apmeklētājus no kaitnieciskām programmām un datorvīrusiem, kas var ietekmēt vietnes darbību un apmeklētāju drošību, tomēr nevaram uzņemties atbildību par iespējamiem zaudējumiem vai sekām, kas varētu rasties no smscredit 24.lv izmantošanas.

6. Šeit ievietotie smscredit24.lv izmantošanas noteikumi ir spēkā noteiktajā brīdī un var tikt mainīti bez brīdinājuma. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat portāla lietošanas noteikumiem.

 

 

Atbildēt