Kredītu apvienošana vienā maksājumā

Salīdzini un izvēlies sev izdevīgā variantu.

Izskata pieteikumu Priekšrocība Vecums Darba laiks Naudas kontā Maksimālā summa Maks. termiņš
big banka 1 stundā Sāc maksāt no 3. mēneša 20 – 73 d.d.9:00-21:00
b.10:00-21:00
2 -3 dienās 10000 eur
5 gadi informācija
15 minūtēs ātra izvērtēšana 20 – 80 d.d.10:00-18:00
b.10:00-161:00
2 -3 dienās 10000 eur
6 gadi informācija
sauleskredits lv 30 minūtēs ātra izvērtēšana 21 – 65 d.d.d 9:30-18:00 2 dienās 3000 eur
3 gadi informācija

kredītu apvienošanas padomsEsi paņēmis vairākus aizdevumus vai sms kredītus un vēlies samazināt izmaksas? Līdzšinējie sadarbības nosacījumi tevi neapmierina un vēlies iegūt zemāku ikmēneša maksājumu? Apnicis sekot līdzi kredītmaksājumiem un gribi visus parādus maksāt ar vienu vienīgu rēķinu? Visām šīm vajadzībām ir paredzēta kredītu apvienošana, refinansēšana vai pārkreditācija. Uzņēmumi, kas piedāvā apvienot kredītsaistības vēlas piesaistīt jaunus klientus un ir gatavi ilgtermiņa sadarbības vārdā iet uz kompromisiem. Protams, katra klienta situācija ir atšķirīga, līdz ar to arī risinājums būs individuāls.

Noskaidro savas iespējas, aizpildot pieteikuma anketu izvēlētajā (s) kredītu iestādē. Pēc pieteikuma aizpildīšanas kredītspeciālists ar tevi sazināsies pa telefonu vai uzreiz nosūtīs piedāvājumu epastā. Apvienot kredītus varēsi, ja esi vecumā no 20 līdz 73 gadiem, ar pastāvīgu darba vietuun vēlies izmantot aizdevumu, lai pārfinansētu aizdevumus. Daļa uzņēmumu piedāvā apvienot līdz pat 7 aizdevumiem. Turpmāk ik mēnesi veic vienu vienīgu maksājumu.

 

Svarīgākais par kredītu apvienošanas piedāvājumiem

  • Pieteikšanās ir bez maksas (komisija jāmaksā parakstot līgumu);
  • Atbildi saņemsi vienā stundā (darba laikā)
  • Aizdevuma termiņš līdz 5 gadiem (skat. informāciju kredītu salīdzinātājā);
  • Iespēja atsevišķos gadījumos (skat. pārkreditācijas iespēju 1. variantu) sākumā izvēlēties kredītbrīvdienas – jāsāk maksāt no 3. mēneša.

Citi piedāvājumi (patēriņa aizdevumi)

Akcija Reģistrācija (EUR) Vecums Gada
procentu likme (bez akcijas)
Naudas saņemšana Pirmais kredīts (eur) Maks. termiņš
kredits365 Atlaides kredītlīnijai
0,01 18 – 70 no 128% 15 minūtēs 3000
3 gadi informācija
kredits365 Samazināta komisija 0,01
20 – 75 175,10% 5 minūtēs 1500 2 gadi informācija

 

Kā notiek kredītu apvienošana?

Pieteikuma anketā norādiet informāciju par ienākumiem, izdevumiem, kredītsaistībām, kontaktinformāciju u.c. nepieciešamos datus. Kredītspeciālists izvērtēs tavu pieteikumu un sniegs atbildi maksimāli ātri. Vajadzības gadījumā saņemsi zvanu, kura laikā tiks lūgts precizēt neskaidros jautājumus (norādi precīzu tel. numuru, lai ar tevi var sazināties).

Galvenie ieguvumi::kreditu-apvienosana-bez-kilas

  • Mazāki ikmēneša maksājumi;
  • Paredzama kredītu atmaksa (tikai viens maksājums katru mēnesi vienā datumā);
  • Iespēja izmantot kredītbrīvdienas (saskaņā ar līguma nosacījumiem).

Kam šis piedāvājums var būt izdevīgs ?

Vairāku ātro kredītu apvienošana bez ķīlas vai citu aizdevumu pārfinansēšana ir izdevīga daudziem, taču tikai retais šo iespēju izmanto. Kredītņēmēja galvenais mērķis parasti ir samazināt izmaksas, taču katra situācija ir atšķirīga. Lai noskaidrotu savas pašreizējās iespējas ir jāsaņem drosme un jāsāk rīkoties. Ja saņemtais piedāvājums Jūs neapmierina, varat piedāvāt līguma izmaiņas, bet, ja tas nelīdz nekas nav jāparaksta. Piedāvājuma saņemšana nav juridiski saistoša, taču ļauj gūt papildus informāciju par pašreizējo tirgus situāciju.

Kurš var apvienot kredītus?

Pieteikties pakalpojumam var ikviens Latvijas iedzīvotājs vecumā no 20 gadiem, taču labākas izredzes saņemt izdevīgu piedāvājumu ir klientiem ar pozitīvu kredītvēsturi un augstākiem ienākumiem. Kredītu iestāžu mērķis nav iegūt vēl vienu problemātisku klientu, tādēļ jārēķinas ar iespēju saņemt atteikumu. Pievērsiet uzmanību maksimāli pieejamai aizdevuma summai. Ja Jums ir vajadzīgs pārfinansēt saistības vairāku desmitu tūkstošu eiro, vērsieties kādā no komercbankām vai pie turīgas privātpersonas. Nebanku kredītu devēju piedāvātā kredītu apvienošana ir populārā, taču tā ir paredzēta salīdzinoši nelielu aizdevumu pārfinansēšanai. Saņemot piedāvājumu, izvērtējiet, vai tas ir izdevīgs un, vai spēsiet veikt ikmēneša maksājumus. Rīkojieties atbildīgi.

 

Kredītu apvienošana vienā maksājumā
4.58 (91.67%) 60 votes