Kredītu apvienošana vienā maksājumā

Tagad vari apvienot vairākus aizdevumus vai pārfinansēt saistības. Kredītu apvienošana var palīdkredītu apvienošanas padomszēt samazināt ikmēneša maksājumus. Aizpildi pieteikumu, apstiprini savu profilu un seko norādēm. Ja atbildīsi prasībām, aizdevumu saņemsi jau pavisam drīz.

 

Izskata pieteikumu Priekšrocība Vecums Darba laiks Naudas kontā Maksimālā summa Maks. termiņš
moneza.lv 15 minūtēs Mazāks ikmēneša maksājums 20 – 70  8:00-22:00 15 minūtes 1000 eur
6 gadi informācija
kredits365 15 minūtēs Samazināti procenti 20 – 75 7:00 – 23:00 15 minūtēs 10000 5 gadi informācija

Pieteikties kredītu apvienošanai

Pieteikuma anketā norādiet informāciju par ienākumiem, izdevumiem, kredītsaistībām, kontaktinformāciju u.c. nepieciešamos datus. Kredītspeciālists izvērtēs Jūsu pieteikumu un sniegs atbildi epastā par kredītu apvienošanas iespējām jau dažu stundu laikā (darba laikā).

Piedāvājuma priekšrocībaskreditu-apvienosana-bez-kilas

 • Pieteikšanās internetā – bez maksas (24 h diennaktī);
 • Ātra izvērtēšana
 • Atmaksas termiņš līdz 5 gadiem;
 • Mazāki ikmēneša maksājumi (procentu likmes apmērs atkarīgs no daudziem faktoriem);
 • Paredzama kredītu atmaksa (tikai viens maksājums katru mēnesi vienā datumā);
 • Iespēja izmantot kredītbrīvdienas (saskaņā ar līguma nosacījumiem);
 • Jūsu vajadzībām sagatavots individuāls piedāvājums.

Darījuma izmaksas

Galvenā priekšrocība kredītu refinansēšanai ir bezmaksas pieteikšanās. Tas ļauj noskaidrot savas iespējas par velti. Ja līguma nosacījumi Jūs apmierina, būs jāmaksā komisijas maksa par darījuma noformēšanu. Procentu likme katram klientam tiek noteikta individuāli, ņemot vērā virkni nosacījumu, t.sk. aizdevuma summa, termiņš, klienta riska profils, līdzšinējā sadarbība u.c. Precīzu informāciju par izmaksām varēsiet redzēt līguma projektā. Būtiskākais ir katram pašam izvērtēt, vai darījuma nosacījumi ir Jums finansiāli vai citādā ziņā izdevīgi.

Saņemot piedāvājumu savā epastā, rūpīgi iepazīstieties ar visiem nosacījumiem un izmaksām. (Ja vēlaties, varat piedāvāt izmaiņas līgumā.) Svarīgi – piedāvājuma saņemšana neuzliek Jums nekādas juridiskas saistības. Izmaksa radīsies tikai tad, ja izlemsiet līgumu parakstīt.

Komisijas maksa jāsedz tikai parakstot līgumu (ja piedāvājums neapmierina, nekas nav jāmaksā).

Kurš var pretendēt uz kredīta pārfinansēšanu?

Apvienot visus kredītus var būt izdevīgi daudziem Latvijas iedzīvotājiem, kas šobrīd ir aizņēmušies pie viena vai vairākiem aizdevējiem. Galvenais šķērslis, kas cilvēkus attur ir neizlēmība un nezināšana par šādu iespēju. Tas nozīmē, ka ir vērts apsvērt iespēju – aizpildīt pieteikumu vairākos uzņēmumos vienlaicīgi. Pirmkārt, tas ļaus labāk izvērtēt vairākus variantus. Otrkārt, varēsiet pieņemt izsvērtāku lēmumu. Ne vienmēr pirmais, kas pagadās ir labākais risinājums. Finanšu darījumos piesardzība un plānošana nereti dod necerētus ieguvumus.

Klientu atbilstības galvenie nosacījumi:

 • vecums: 20 – 73 gadi (skat. tabulu);
 • regulāri ienākumi apmērā, kas ļauj segt kredītsaistības;
 • tiek vērtēta kredītvēsture, ienākumi, izdevumi, saistības;
 • savs bankas konts (pieeja internetbankai), epasts, mobilais tālrunis.

Kādās situācijās apvienot kredītus ir izdevīgi?

Galvenais iemesls, kādēļ cilvēki izvēlas kredītu apvienošanu vienā maksājumā ir vēlme ietaupīt. Vairāku patēriņa kredītu, auto kredītu vai ātro kredītu ikmēneša maksājumi vien var sasniegt ievērojamas summas. Šiem aizdevumu veidiem parasti ir īss atmaksas termiņš un augsti procenti. Ja parāda atmaksa tiek vilkta garumā un/vai tiek maksāts par aizdevuma pagarināšanu, pastāv iespēja, ka šobrīd pārmaksājiet. Ilgtermiņa aizdevumiem pie kuriem neapšaubāmi pieder arī kredītu apvienošana bez ķīlas procentu likmes parasti ir krietni zemākas nekā piedāvā īstermiņa aizdevumi un sms kredīti. Vienlaikus jāņem vērā, ka, apvienot vairākus ļoti mazus aizdevumus, var nebūt izdevīgi, jo par pārkreditācijas darījuma noformēšanu komisijas likme mēdz sasniegt vairākus simtus eiro. Pieņemt gala lēmumu par pakalpojuma izdevīgumu šādā situācijā varēsiet tikai saņemot piedāvājumu epastā.

Otrs iemesls refinansēt aizdevumus ir neapmierinoša sadarbība ar pašreizējo kreditoru(iem). Neapmierinoša komunikācija, nepretimnākoša attieksme, nevienlīdzīgi sadarbības nosacījumi var būt par iemeslu, lai mainītu sadarbības partneri. Ir uzņēmumi, kas izmanto katru klienta vājuma brīdi – paaugstina procentu likmi, aizbildinoties ar augstāku risku, neizrāda pretimnākšanu pastāvīgiem klientiem. Ar šādu attieksmi ir saskārušies daudzi, taču lielākā daļa pacieš šādas attiecības, jo negrib sevi apgrūtināt ar papildus darbībām.

Trešā klientu grupa, kurai ir vērts apsvērt iespēju pāriet pie cita aizdevēja ir cilvēki, kam ir “vecie līgumi”. Ja ilgtermiņa kreditēšanas līgums ir noslēgts ekonomiskās krīzes apstākļos vai pat vēl pirms treknajiem gadiem, pastāv iespēja, ka tā nosacījumi neatbilst mūsdienu situācijai. Šobrīd euribor likmē ir vēsturiski zemākajā līmenī un kredītu procentu likmes ir zemas, taču “vecajiem līgumiem” procentu likmes un līdz ar to arī kredīta ikmēneša maksājumi var būt būtiski augstāki. Uzzināt savu pašreizējo tirgus vērtību (iespējas), varat aizpildot pārkreditēšanās pieteikumu internetā (skat. aizdevumu salīdzinātāju).

Kāda ir darījuma kārtošanas procedūra?

Pārkreditēties pie cita aizdevēja nav sarežgīti, taču jāsaprot, ka tas būs ilgāks process nekā vienkārši saņemt aizdevumu un ietvers vairākus soļus.

 • Piesakieties kredītu apvienošanai online vidē;
 • Kredītspeciālisti izvērtēs saņemto informāciju un vajadzības gadījumā prasīs papildus datus;
 • Saņemiet piedāvājumu epastā un izvērtējiet to;
 • Pozitīva lēmuma gadījumā parakstiet līgumu uzņēmuma birojā;
 • Jaunais kreditors nokārtos Jūsu vecos parādus;
 • Turpmāk ik mēnesi maksājiet vienu vienīgu rēķinu jaunajam aizdevējam.

Šobrīd uzņēmumi piedāvā pat apvienot vairākus ātros kredītus (līdz 7) vienā maksājumā. Ja Jums ir paņemti vairāki ātrie aizdevumi un to summa pārsniedz 1000 eur vai 800 eur, iespējams, ka to apvienošana var būt arī finansiāli izdevīga. Tradicionāli lielāko ieguvumu no refinansēšanas gūst cilvēki, kuriem ir ilgtermiņa kredītsaistības. Precīzu atbildi par savām iespējām varat gūt tikai, iepazīstoties ar aizdevuma nosacījumiem.

Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot aizdevuma nepieciešamību un iespējas to atmaksāt. KRED24 kredītu salīdzinājums palīdz atrast labāko piedāvājumu.