Kredītu apvienošana vienā maksājumā

kredītu apvienošanas padomsKad vēlies samazināt kredītmaksājumus, kredītu apvienošana var izlīdzēt. Apvieno aizdevumus vienā, dzēšot iepriekšējos kredītus. Turpmāk ik mēnesi veic vienu vienīgu maksājumu. Atkarībā no parāda lieluma, ienākumiem un kredītvēstures ir pieejama aizdevumu apvienošana bez ķīlas vai pret nekustamo īpašumu.

Aizpildi pieteikumu vairākos uzņēmumos un uzzini savas iespējas ! Esi informēts un atklāj, kurš ir tieši  Tev finansiāli izdevīgākais piedāvājums. Kreditoriem nav jāzina, ka izskati vairākus variantus. Sāc sarunas no spēka pozīcijām. Izvērtē savas iespējas atmaksāt kredītu. Aizņemies atbildīgi.

Izskata pieteikumu Reģistrācija (EUR)* Vecums Darba laiks Naudas kontā Maksimālā summa Maks. termiņš
big banka 1 stundā bez maksas 20 – 73 9:00-21:00
10:00-21:00
2 -3 dienās 10000 eur
5 gadi informācija
sauleskredits lv 30 minūtēs bez maksas 21 – 65 darba dienās 9:30-18:00 2 dienās 3000 eur
3 gadi informācija

Citi piedāvājumi (patēriņa aizdevumi)

Akcija Reģistrācija (EUR) Vecums Gada
procentu likme (bez akcijas)
Naudas saņemšana Pirmais kredīts (eur) Maks. termiņš
kredits365 Atlaides kredītlīnijai
18 – 70 no 128% 15 minūtēs 3000
3 gadi informācija
kredits365 aizdevuma apdrošināšana
20 – 75 175,10% 5 minūtēs 1500 2 gadi informācija

*Svarīgākais par kredītu pārkreditēšanas piedāvājumiem:

  • Aizpildi pieteikuma anketu. Atbilde 1 stundā (darba laikā)
  • Pieteikšanās kredītu apvienošanas piedāvājumiem ir bez reģistrācijas maksas;
  • Komisijas maksa un procentu likmes katram klientam individuāli (pēc vienošanās);
  • Aizdevuma termiņš līdz 5 gadiem (skat. informāciju kredītu salīdzinātājā);
  • Iespēja atsevišķos gadījumos (skat. pārkreditācijas iespēju 1. variantu) sākumā izvēlēties kredītbrīvdienas – jāsāk maksāt no 3. mēneša.

Kā notiek kredītu apvienošana?

Piesakoties aizdevumu apvienošanai būs jāaizpilda anekta, kurā jānorāda informācija par sevi, ienākumiem un kredītsaistībām. Pēc pieteikuma izvērtēšanas saņemsi piedāvājumu savā epastā. Neskaidrību gadījumā ar tevi sazināsies kredītspeciālisti, tādēļ norādi telefona numuru uz kuru Tev ir iespējams sazvanīt.

Galvenie ieguvumi no kredītu konsolidācijas:kreditu-apvienosana

  • Mazāki ikmēneša maksājumi;
  • Paredzama kredītu atmaksa (tikai viens maksājums katru mēnesi vienā datumā);
  • Iespēja izmantot kredītbrīvdienas (saskaņā ar līguma nosacījumiem).

Kam šis piedāvājums var būt izdevīgs ?

Dažādu sms kredītu vai ātro kredītu apvienošana vienā maksājumā tiek meklēta situācijās, kad ir samazinājies ienākumu apmērs un/vai ir kļuvis apgrūtinoši segt ikmēneša maksājumus. Tāpat cits risinājums var būt vajadzīgs apstākļos, kad ik mēnesi tiek maksāts tikai par kredītlīguma termiņa pagarināšanu vai segti procentu maksājumi.

Lai pārkreditācija būtu izdevīga ir svarīgi apzināt visus savus regulāros kredītmaksājumus un to summas. Sarakstiet tos uz papīra un aprēķiniet, cik liela daļa tiek novirzīta a) aizdevuma pamatsummas apmaksai un b) citu saistību (līguma pagarināšana, procenti) segšanai. Šāda pieeja ļaus gūt krietni lielāku skaidrību par savām finansēm  un pieņemt pārdomātu lēmumu par turpmāko rīcību.

Kurš var apvienot kredītus?

Pieteikties pakalpojumam var ikviens Latvijas iedzīvotājs vecumā no 20 gadiem, taču labākas izredzes saņemt izdevīgu piedāvājumu ir tiem klientiem, kam ir pozitīva kredītvēsture un pietiekami augsti ienākumi. Ja pieteikuma izvērtēšana liks secināt, ka ienākumu apmērs nav pietiekams, iespējams, tiks piedāvāts aizņemties pret ķīlu. Kopumā  kredītu apvienošana ir pakalpojums, kura popularitāte pieaug, bet izdevīgums ir atkarīgs no vairākiem faktoriem. Lai uzzinātu par savām iespējām, aizpildi pieteikuma anketu. Lielāka iespēja gūt lielāku skaidrību būs tad, ja pieteiksies pakalpojumam vairākos uzņēmumos. Atceries – informācijas iegūšana nenozīmē, ka tev ir līgums arī jāparaksta. Domā par sevi, apvieno kredītus tikai tad, ja tas tev ir finansiāli izdevīgi. Aizņemies atbildīgi.

Kredītu apvienošana vienā maksājumā
4.57 (91.38%) 58 votes