Kredītu apvienošana vienā maksājumā

Kad paņemts, vairāk nekā spēj atmaksāt, kredītu apvienošana var palīdzēt rast risinājumu. Pārkreditācija paredz, ka klients saņem aizdevumu citu kredītu dzēšanai. Tā rezultātā līdzšinējās kredītsaistības tiek nomaksātas un turpmāk ik mēnesi ir jāveic viens vienīgs maksājums. Aizņemties iespējams līdz 10 000 eiro un atkarībā no parāda lieluma, ienākumiem un kredītvēstures ir pieejama aizdevumu apvienošana bez ķīlas vai pret nekustamo īpašumu. Izvērtē finansiālās iespējas. Aizņemies atbildīgi.

svarīgi Aizpildot pieteikumus vairākos uzņēmumos, saņemsi vairākus piedāvājumus. Uzzini savas reālās iespējas. Izvēlies izdevīgāko !

Izskata pieteikumu Reģistrācija (EUR)* Vecums Darba laiks Naudas kontā Maksimālā summa Maks. termiņš
big banka 1 stundā bez maksas 20 – 73 9:00-21:00
10:00-21:00
10:00-19:00
2 -3 dienās 10000 eur
5 gadi informācija
sauleskredits lv 30 minūtēs bez maksas 21 – 65 darba dienās 9.30-18.00 2 dienās 3000 eur
3 gadi informācija

*Svarīgākais par piedāvājumiem:

  • Aizpildi pieteikuma anketu. Atbilde 1 stundā (darba laikā)
  • Pieteikšanās bez reģistrācijas maksas;
  • Komisijas maksa un procentu likmes katram klientam individuāli (pēc vienošanās);
  • Aizdevuma termiņš līdz 5 gadiem;
  • Slēdzot līgumu, parasti ir jāmaksā komisijas maksa par līguma noformēšanu. Detalizētas izmaksas būs atspoguļotas kredīta līguma piedāvājumā.
  • Iespēja sākumā izvēlēties kredītbrīvdienas – jāsāk maksāt no 3. mēneša (skat. 1. varianta informāciju).

Citi piedāvājumi (patēriņa aizdevumi)

Akcija Reģistrācija (EUR) Vecums Gada
procentu likme (bez akcijas)
Naudas saņemšana Pirmais kredīts (eur) Maks. termiņš
kredits365 Kredītlīnija. Pieteikšanās un 1. naudas izņemšana bez maksas
18 – 70 no 106,2% 15 minūtēs 3000
2 gadi informācija
open kredits 1. līdz 350 eur ar 0%
0,01 20 – 70 no 179,6% 15 minūtes 1500 2 gadi
informācija
kredits365 aizdevuma apdrošināšana
20 – 75 no 83,7% 15 minūtēs 1500 2 gadi informācija

Kādi ir ieguvumi no kredītu apvienošanas ?

Piesakoties aizdevumu apvienošanai būs jāaizpilda anekta, kurā jānorāda informācija par sevi, ienākumiem un kredītsaistībām. Pēc pieteikuma izvērtēšanas saņemsi piedāvājumu savā epastā. Neskaidrību gadījumā ar tevi sazināsies kredītspeciālisti, tādēļ norādi telefona numuru uz kuru Tev ir iespējams sazvanīt.

Galvenie ieguvumi no kredītu konsolidācijas:

  • Mazāki ikmēneša maksājumi;
  • Paredzama kredītu atmaksa (tikai viens maksājums katru mēnesi vienā datumā);
  • Iespēja izmantot kredītbrīvdienas (saskaņā ar līguma nosacījumiem).

Kam šis piedāvājums var būt izdevīgs ?

Dažādu ātro kredītu vai patēriņa kredītu apvienošana vienā maksājumā tiek meklēta situācijās, kad ir samazinājies ienākumu apmērs un/vai ir kļuvis apgrūtinoši segt ikmēneša maksājumus. Tāpat cits risinājums var būt vajadzīgs apstākļos, kad ik mēnesi tiek maksāts tikai par kredītlīguma termiņa pagarināšanu vai segti procentu maksājumi.

Lai pārkreditācija būtu izdevīga ir svarīgi apzināt visus savus regulāros kredītmaksājumus un to summas. Sarakstiet tos uz papīra un aprēķiniet, cik liela daļa tiek novirzīta a) aizdevuma pamatsummas apmaksai un b) citu saistību (līguma pagarināšana, procenti) segšanai. Šāda pieeja ļaus gūt krietni lielāku skaidrību par savām finansēm un pieņemt pārdomātu lēmumu par turpmāko rīcību.

Pieteikties pakalpojumam var ikviens Latvijas iedzīvotājs vecumā no 20 gadiem, taču labākas izredzes saņemt izdevīgu piedāvājumu ir tiem klientiem, kam ir pozitīva kredītvēsture un pietiekami augsti ienākumi. Ja pieteikuma izvērtēšana liks secināt, ka ienākumu apmērs nav pietiekams, iespējams, tiks piedāvāts aizņemties pret ķīlu. Kopumā refinansēšana, pārkreditācija un kredītu apvienošana ir pakalpojums, kura popularitāte pieaug, bet izdevīgums ir atkarīgs no vairākiem faktoriem. Lai uzzinātu par savām iespējām, ir jāaizpilda pieteikuma anketa. Iespējamos variantus varat atrast šajā lapā. Aizņemieties atbildīgi.