Latvijas izdevīgākie ātrie kredīti internetā

Ātrie kredīti un to plusi:

(1) pirmais kredīts pieejams bez komisijas maksas (atdod tik, cik aizņēmies); (2) nauda kontā 20 minūšu laikā;
(3) bez galvotāja, bez ķīlas;
(4) bez liekām formalitātēm.

Absolūti lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju aizņemas, lai iztiktu līdz nākamajai algai un tas ir normāli, taču tikai kā īstermiņa risinājums. Ja nauda nepieciešama steidzami, apdomā, cik tieši liels ātrais kredīts Tev ir nepieciešams. Nepārspīlē savas vajadzības. Tabulā apkopotā informācija ļauj katram izvēlēties visizdevīgāko (lētāko) piedāvājumu, t.sk. pirmo kredītu bez procentu maksas. Vairāki kreditori piedāvā aizņemties, piemēram, 150 latus uz 30 dienām un pēc 30 dienām atdot tos pašus 150 latus. Tas nav blefs, bet uzņēmumu vēlme piesaistīt klientus ilgtermiņā. Tu vari izmantot šo biznesa īpatnību pat, ja plāno aizņemties tikai vienu reizi mūžā.

Kreditors Pirmais kredīts bez procentu maksas Vecuma barjera Mēneša  procentu likme Kredīta saņemšanas laiks Maksimālā summa Maksimālais termiņš Pieteikties kredītam
Līdz350 eur 20 – 70 10% 20 minūtes 350 eur 30 dienas Uzzināt vairāk
patēriņa kredīts Jāsāk atmaksāt no 3. mēneša 20 – 73 no 22% gadā 2-4 dienas 10000 eur 60 mēneši Uzzināt vairāk
Līdz 350 eur 21 – 70 25% 20 minūtes 1000 eur 30 dienas Uzzināt vairāk

Kā saņemt kredītu?

Procedūra naudas saņemšanai ir pa spēkam jebkuram un sastāv no trīs vienkāršiem soļiem:

  • Salīdzini un izvēlies atbilstošāko un izdevīgāko piedāvājumu;
  • Reģistrējies kreditora mājas lapā un norādi nepieciešamo summu;
  • Saņem naudu savā kontā.

*Pēc pieteikuma aizpildīšanas Jums būs jānosūta 1 santīms uz kreditora kontu. Tā ir standarta verifikācijas procedūra, kas ļauj aizdevējam pārbaudīt jūsu vecumu, ienākumus un kredītvēsturi. To pieprasa visi Latvijā pieejamie ātro kredītu izsniedzēji. Ja vēlaties iegūt vispārīgāko priekšstatu par to, kas ir ātrais kredīts, kā tas tiek izmantots, kā arī aplūkot alternatīvu kredītu salīdzinātāju, ielūkojoties mājas lapā atraiskredits.com, kas ir tirgus līderis ātro naudas kredītu salīdzināšanā.

Vai ātrie kredīti ir medusmaize?

Ātrie kredīti internetā ir ātrākais, ērtākais, vienkāršākais un, ja esat atbildīgi un pārliecināti par savu finanšu disciplīnu arī izdevīgākais risinājums gadījumos, kad pie pie konkrētā uzņēmuma aizņematies pirmo reizi (visi uzņēmumi atkārtotiem darījumiem piemēro komisijas maksu).

No otras puses ātrie kredīti vienlaicīgi ir arī liela atbildība. Neskatoties uz to, ka pirmo kredītu ir iespējams saņemt ar 0% un jāatmaksā tikai tik, cik aizņēmāties, tomēr vienmēr ir iespējamas negaidītas situācijas, kas neļauj veikt maksājumus paredzētajā termiņā. Šādos gadījumos gandrīz visi kreditori piedāvā iespēju pagarināt kredīta atmaksas termiņu, taču par maksu. Maksa variē robežās no 2 līdz 30 procentiem mēnesī. Tradicionāli tā ir zemāka tiem uzņēmumiem, kas aizdod vairāk par 1000 Ls mēnesī un vispopulārākajiem ātro kredītu izsniedzējiem.

Līdzīgi kā ar jebkurām līgumsaistībām, arī attiecībā uz kredītiem sliktākais risinājums ir nelikties ne zinis par  līgumsaistību kārtošanu. Šādā situācijā kreditors var izšķirties par soda sankciju aprēķināšanu, kas var pārsniegt pat vienu procentu no neatmaksātās summas dienā. Kopumā ātrie kredīti ir ļoti izdevīgs risinājums, ja turat savu vārdu un apzinieties savu spēju robežas.

 

 

Atbildēt