Ātrais kredīts bez darba vietas

By | 28 decembris, 2012

Ik dienu ātrais kredīts bez darba vietas ir vajadzīgs simtiem un pat tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju iegūt iztikas līdzekļus un īslaicīgi atvilkt elpu. Diemžēl, līdz ar izmaiņām Latvijas likumdošanā kreditoriem ir rūpīgāk jākontrolē aizņēmēju ienākumi (maksātspēja). Tā rezultāta aizņemties bez pastāvīgiem ienākumiem vairs netiek piedāvāts. Ja tev ir citi oficiāli ienākumi, aplūko ātro kredītu salīdzinātāju mūsu sākumlapā un ietaupi prāvu summu..

Kam ir pieejams ātrais kredīts internetā ?

sms kredits bez darba vietasTradicionāli ātrie kredīti internetā ir pieejami no 18 gadiem līdz 75 gadu vecumam, tādējādi aizņemties var gan tikko pilngadību sasniegušie, gan kungi un dāmas jau gados, kuru galvenais iztikas avots ir pensija. Aizņēmums bez darba vietas turpretim netiek piedāvāts, jo klientiem nav reālas iespējas atmaksāt parādu noteiktajā termiņā.

Tev ir ienākumi, tad lasi tālāk. Lai saņemtu kredītu ir jāveic 4 vienkāršas darbības – (1) jāizvēlas sev izdevīgākais naudas aizdevums, (2) jāaizpilda pieteikuma anketa kreditora mājas lapā, (3) jāpārskaita 1 centa reģistrācijas maksa uz aizdevēja norādīto bankas kontu, (4) jānorāda vēlamā naudas aizdevuma summa. Pieteikties kredītam bez darba vietas var visu diennakti, taču naudas kredīta pārskaitījums tiek veikts tikai kreditoru darba laikā, t.i. no plkst. 9.00 līdz plkst. 22.00 retāk no plkst. 7.00 līdz plkst. 22.00.

Ātrais kredīts bez procentu maksas internetā

Aizdevums bez maksas var šķist sapnis, taču tā ir realitāte. Cīņa par klientiem ir radījusi apstākļus, kuros pirmais kredīts bez maksas ir pieejams vairākos uzņēmumos. Ja steidzami vajadzīgs kredīts līdz 100 Ls, patēriņa kredīts līdz 1000 Ls vai pat 700 Ls, uz laiku līdz  5 gadiem, to iespējams saņemt jebkuram, kas atbilst kreditoru prasībām.  Aizņemoties ikviens tic, ka varēs atdot parādu noteiktajā termiņā, bet ne vienmēr tas tā notiek. Ja pēkšņi rodas situācija, kad kredītu nespējat atmaksāt noteiktajā termiņā, ir viens risinājums. Līguma pagarināšana ļauj izbēgt no soda sankcijām un tādējādi saglabāt pozitīvu kredīta vēsturi. Jāņem gan vērā, ka šis nav lēts pakalpojums un par kredīta pagarināšanu uz 1 mēnesi var nākties samaksāt pat 25% no aizdevuma summas. Tas ir daudz, tādēļ pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtējiet visu piedāvājumu nianses un neņemiet pirmo kredītu, kas pagadās.

Ātrais kredīts un tā alternatīvas

Pasliktinoties ekonomiskajai situācijai, aizvien vairāk Latvijas iedzīvotājiem ātrais kredīts kļuva par ikdienas nepieciešamību, taču ir skaidrs, ka aizņemšanās nekad nav labākais risinājums. Ja iespējams iztikt bez kredīta, neaizņemieties internetā. Draugi, radi, paziņas ir daudz labāks aizdevumu avots. Izprotot jūsu īpašo situāciju, viņi jums palīdzēs, pie nosacījuma, ka attiecības ir labas un viņu materiālā rocība to atļauj.

Paralēli vērts apsvērt, vai kredīts pret auto ķīlu, lombards, kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu vai jebkurš cits no aizdevumu veidiem nav jums izdevīgāks. Ja plānojat aizņemties lielāku summu (virs 500 Ls) vai arī aizdevuma atmaksai nepieciešams kredīts ar atmaksas grafiku (kredīts uz 3 mēnešiem vai kredīts uz 12 mēnešiem), tad daudz izdevīgāks risinājums ir patēriņa kredīti. Procentu likmes ir krietni zemākas un arī pieejamās summas ir lielākas. Ātrais kredīts bez darba vietas esamības ir kā akmens kaklā, kas izsūc jau tā ierobežotos naudas līdzekļus. Atcerieties, ka aizdevums būs jāatmaksā un vairumā gadījumu ar procentiem.

Praksē ātrais kredīts ir paredzēts tikai un vienīgi kā īstermiņa risinājums, taču tā vieglā pieejamība reizēm aizmiglo acis un aizņēmēji vairs neizprot, ko dara. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējiet savu maksātspēju.

Rate this post