Kredīts internetā kopā ar kred24.lv

By | 6 maijs, 2013

Ātrais kredīts internetā kopā ar kred24.lv ir iegūstams ātrāk un letāk nekā meklējot aizdevumu paša spēkiem. Mūsu pētījumi liecina, ka daudzi Latvijas iedzīvotāji paļaujas uz reklāmu solījumiem un izvēlas pirmo kredītu, kas pagadās. Tas nav pareizi. Jūs vēlaties aizņemties, taču negribat kādam vienkārši uzdāvināt savu sūri, grūti pelnīto naudu ? Ātro kredītu salīdzinājums var jums palīdzēt uzzināt, kurš aizdevējs šobrīd vislabāk atbilst Jūsu interesēm un vajadzībām.

Kā atrast lētāko aizdevumu kopā ar kred24 ?

Nav jābūt ģēnijam, lai atrastu sev izdevīgāku kredītu, sevišķi, ja runa ir par ātrajiem aizdevumiem. Tomēr pirms aizņemties ir svarīgi ņemt vērā dažus pamatnoteikumus:

  1. pirmais kredīts bez komisijas maksas (0%) uz 1 mēnesi katrā uzņēmumā ir pieejams tikai 1 reizi (ja ātrais kredīts internetā nav jaunums un iepriekš jau esi aizņēmies, pievērs uzmanību citu kreditoru piedāvājumam);
  2. pievērsiet uzmanību tam, cik maksā kredīta pagarinašāna (samērā bieži gadās neparedzētas situācijas, kas aizkavē parāda savlaicīgu atmaksu. Ir labi, ja par līguma pagarināšanu ir jāmaksā pēc iespējas mazāk);
  3. pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtē savas vajadzības, pašreizējās finansiālās iespējas un peļņas perspektīvas. Lai arī kredīts bez darba vietas daudziem liekas ļoti laba izvēle brīdī, kad zuduši pastāvīgi ienākumi, tomēr ir vairāk kā skaidrs, ka šāds lēmums jau vidējā termiņā var maksāt ļoti dārgi.

Brīdī, kad atbildēts uz visiem trīs, iepriekš minētajiem jautājumie, jūs esiet gatavi izmantot kred24.lv pakalpojumus. Ievadā jau norādījām, ka ne vienmēr reklamētākais un zināmākais vienmēr ir arī labākais. Reklāmas ir dārgas un tie uzņēmumi, ka ir ieguldījuši daudzus tūkstošus vai pat miljonus savu pakalpojumu reklamēšanā, vēlas savu naudu arī atgūt. Praksē tas nozīmē, ka ātrais kredīts internetā pie zināmākajiem kreditoriem, visticamāk būs dārgāks nekā citu, taču tā nav aksioma.

Cik maksā kredīts internetā bez ķīlas ?

Kred24.lv pētījumi liecina, ka ātrais kredīts internetā jaunajiem klientiem ir pieejams bez komisijas maksas (0%), taču visos pārējos gadījumos par aizdevuma izmantošanu uz 1 mēnesi tiks prasīta komisijas maksa, kuras apmērs sākas no 10% mēnesī, taču bieži ir krietni augstāka. Papildus tam jāatcerās arī par kredīta pagarinājuma maksu. Vairumā gadījumu šī izmaksu pozīcija būs augstāka nekā sākotnējā komisijas maksa, tādēļ pirms aizņemšanās tai ir jāpievērš rūpīga uzmanība. Šeit paustā informācija ir balstīta uz atklātu informācijas izvērtējumu, taču katra kredītņēmēja interesēs ir pirms aizņemšanās pārliecināties, vai kreditoru noteikumi nav mainījušies, jo reizēm tas notiek pat vairākas reizes dienā.
Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi.

Rate this post