Sms krediti bez darba vietas Latvijā

By | 9 marts, 2016

Īstermiņa aizdevumi internetā jeb sms krediti Latvijā ir pieejami jau daudzus gadus un nevienam vairs nav nekāds jaunums. Situācijās, kad tiek zaudēts darbs un steidzami ir vajadzīgs aizdevums var ienākt prātā doma aizņemties – bankā vai internetā. Abi šie varianti ir iespējami, taču ir jāizpildās vairākiem nosacījumiem, lai tas realizētos dzīvē.

Kā iegūstami sms kredīti bez darba vietas, ja ir citi ienākumi ?

Lai pretendētu uz iespēju saņemt sms kredītu ir svarīgi, lai Jums būtu citi ienākumi. Ja aizdevuma apmērs ir, piemēram, 50 vai 250 eiro, kreditoram ir jābūt pārliecinātam, ka Jūs spēsiet to atmaksāt līgumā noteiktajā termiņā. Daži no ienākumu veidiem, kas ļauj to parasti izdarīt ir – pensija, dividendes, autoratlīdzība, stipendija, izdienas pensija, māmiņalga vai tēta alga.

Salīdzinoši bieži tiek meklēta iespēja aizņemties periodā, kad tiek saņemts bezdarbnieka pabalsts. No vienas puses, bezdarbnieka pabalstu var uzskatīt par regulāriem ienākumiem – ir zināms naudas saņemšanas periods un pat grafiks. No otras puses, nebūtu labi, ja sms kredīts bez darba vietas tiktu piešķirts cilvēkam, kura vienīgie ienākumi ir bezdarbnieka pabalsts. Vai tas praksē tiek darīts nav iespējams precīzi pateikt. Latvijas likumdošana uzliek kreditoriem par pienākumu izvērtēt klientu maksātspēju, kredītvēsturi un atbildīgi izturēties pret naudas aizdošanu. Iespējams, ka kāds no aizdevējiem realizē šādu praksi situācijās, kad tiek prasīts aizņemties nelielu naudas summu un ir zināms, ka ar nākamo pabalstu šo parādu būs iespējams nomaksāt.

Lielā mērā daudz būtiskāk gan būtu noskaidrot, vai sms aizdevums bez darba vietas, bet ar citiem ienākumiem tiek piešķirts cilvēkiem, kam ir citi regulāri ienākumi. Lietuvā, piemēram, kredīti var tikt piešķirti tikai tādās situācijās, kad dati par klienta ienākumiem ir atrodami nodokļu admnistrācijas datu bāzē. Tā rezultātā pie kredīta ar sms, taču bez oficiālas darba vietas nevar tikt studenti, militārpersonas, autoratlīdzības saņēmēji un vēl dažas grupas cilvēki. Latviā šadā likumdošana vēl nav ieviesta, tādēļ pretendēt uz iespēju aizņemties online var arī cilvēki, kuriem atalgojums tiek gūts ārpus darba vietas.

Salīdzinoši pašas lielākās grupas, kuriem vajadzīgi sms kredīti, bet nav oficiāla darba vieta ir pensionāri un pašnodarbinātie. Abām šīm cilvēku grupām ir regulāri ienākumi, kuru apmērs ir vismaz pāris mēnešus uz priekšu parasti paredzams. Ja par kritēriju naudas aizdošanai tiek pieņemta tikai oficiāla darba vieta, tad aizņemties viņi nevarētu. Par laimi strādāšana pie kāda cita nav vienīgā iespēja, kā tikt pie ikmēneša ienākumiem. Ja arī Jūs ietilpstat šajā kategorijā, tad ziniet, ka sms kredīts bez darba vietas, bet ar citiem oficiāliem ienākumiem var tikt piešķirts arī Jums. Plānojat aizņemties ? Izvērtējiet savas finansiālās iespējas un aizņemieties atbildīgi. Parāds nav brālis.

Rate this post