Sms kredīti Latvijā – Izmaksas

By | aprīlis 12, 2016

Rīga, Lieāja, Valmiera, Jelgava, Daugavpils, Rēzekne – nav svarīgi, kurā vietā Jūs atrodaties. Elekstronisko sakaru pakalpojumu attīstība ļauj aizņemties internetā vai ar sms mazāk kā vienas stundas laikā. Patlaban dažādi sms kredīti Latvijā piedāvā saviem klientiem iespēju saņemt īstermiņa aizdevumu 100 – 300 eiro apmērā. Lielākās priekšrocības, ņemot sms kredītu, parasti ir pastāvīgajiem klientiem, jo viņiem pietiek ar sms nosūtīšanu, lai papildus aizdevums tiktu pārskaitīs uz bankas kontu. Piesakoties aizdevumam pirmajā reizē, ir jāaizpilda anketa un to var darīt gan no datora gan sava viedtālruņa.

Cik izmaksā sms kredīti Latvijā ?

Būtiskākās izmaksu pozīcijas, ko var radīt sms kredīts no 18 gadiem ir saistītas ar saistību nepildīšanu. Ja aizņematies internetā konkrētā uzņēmumā pirmo reizi, tad pastāv samērā liela varbūtība, ka būs pieejama kāda akcija, kas ļauj aizņemties bez procentiem un komisijas maksas (skat. kredītu kalkulatoru). Standarta komisijas maksa kredītam ar sms ir robežās no 10 līdz 25 procentiem, biežāk tieši 10% Tas nozīmē, ka aizņemoties 100 eiro uz 1 mēnesi Jums ne vēlāk kā pēc 30 dienām būs jāatmaksā 110 eiro. Ja izvēlēsieties uzņēmumu, kurā sms kredītu vai ātro kredītu pirmajā reizē piedāvā bez komisijas maksas un procentiem, izmaksas būs stipri mazākas.

Tie, kuri šaubās, vai aizņemties ar sms ir prātīgi var pieskaitīt sevi pie sabiedrības labākās daļas. Jebkurš aizdevums – mazs vai liels paredz noteiktas saistības, bet finanšu jomā saistību uzņemšanās nav nekāda bērnu spēle. Ja parādu neatmaksāsiet darba kolēģim, viņš uz Jums dusmosies vai piedos. Ja naudu neatmaksāsiet sms kredītu uzņēmumam, rēķinieties, ka būs jāmaksā papildus – saskaņā ar līguma nosacījumiem. Klientiem, kuriem nelīdz nekādi atgādinājumi, jārēķinās, ka parāds nav brālis. Aizdevuma atgūšana tiks uzticēta parādu piedziņas uzņēmumam vai vēlāk pat tiesu izpildītājiem. Tas viss var būtiski samazināt Jūsu iespējas izsprukt sveikā, jo valsts atbalstu līgumsaistību izpildi, tādēļ domājiet pirms slēgt saistības par kuru norisi neesiet līdz galam pārliecināti.

Vai ir iespējams ietaupīt  ?

Jā. Iepriekš jau minējām, ka Jūs varat ietaupīt uz komisijas maksas un procentu rēķina, izvēloties uzņēmumu, kas jaunajiem klientiem piedāvā atlaides pirmajam kredītam. Kļūstot par pastāvīgu klientu, Jūs kreditoram būsiet daudz izdevīgāks nekā vienreizējs apmeklētājs, kas samaksā 10% komisiju un pazūd. No klienta perspektīvas, izdevīgāk gan ir aizņemotie atkārtoti, izvēlēties citu pakalpojumu sniedzēju un tādējādi ietaupīt nelielu naudas summu.

Jāatzīmē arī, ka sms kredīti Latvijas iedzīvotājiem nav vienīgais pieejamais finansējuma veids. Papildus variantus Jūs varat aplūkot kred24.lv sākumlapā. Ilgtermiņa aizdevumus vai hipotekāro kredītu ir vērts meklēt savā bankā, kas tradicionāli spēj piedāvāt izdevīgākus nosacījumus.