Sms krediti

By | 15 decembris, 2012

Tev vajag naudu tūlīt un tagad? Sms krediti ir tieši tas, kas vajadzīgs brīžos, kad naudu vajag acumirklī. Naudu vari saņemt 15 minūtēs bez ķīlas, bez procentiem, bez galvotāja. Aizņemies līdz 200 Ls uz 30 dienām un atmaksā tikai tik, cik aizņēmies. Sms krediti ir labs veids kā īstermiņā papildināt kontu un to var izmantot ikviens no 18 gadiem. Uzzini, kuri ir izdevīgākie sms kredīti kred24.lv sākumlapā.

Kā iegūstami sms krediti ?

Pirmajā reizē SMS kredīti ir bez maksas jeb bez procentiem un to saņemšanai ir nepieciešams tikai (1) dators ar interneta pieslēgumu, (2) mobilais telefons, (3) epasts, (4) bankas konts un aktīva internetbankas pieeja. Papildus tam lielākā daļa aizdevēju pieprasa maksu par reģistrāciju (parasti 0,01 Ls). Šī maksājuma mērķis nav pelnīt uz kredītņēmēju rēķina, bet gan pārbaudīt vai aizņēmējs ir tas par ko uzdodas. Tā kā sms krediti tiek izsniegti bez fiziskas saskarsmes starp aizņēmēju un aizdevēju, tad tieši šī pārbaude ļauj pārliecināties, vai nauda tiek pārskaitīta īstajam cilvēkam.

Sms kredītu saņemšana ir vienkārša, droša un ērta un ietver 4 – 5 darbības:

  • salīdzini, kuri sms krediti bez procentiem ir lētākie (skat. kred24.lv sākumlapu);
  • aizpildi anketu izvēlētā kreditora mājas lapā;
  • pārskaiti 1 santīma reģistrācijas maksu uz aizdevēja bankas kontu;
  • apstiprini kredīta pieprasījumu (ar sms, savā jaunajā profilā vai piezvanot aizdevējam);

Tas arī viss. Kad viss izdarīts pareizi, nauda kontā tiks ieskaitīta aptuveni 10 – 20 minūtēs. Ņem vērā, ka sms naudas krediti ir pieejami tikai uzņēmumu darba laikā (parasti no plkst. 10.00 līdz plkst. 22.00, retāk no plkst. 7.00 līdz plkst. 24.00), savukārt pieteikumi aizdevuma saņemšanai tiek pieņemti 24 stundas diennaktī.

Cik maksā ātrie sms naudas krediti ?

 

Pirmais kredīts vairākos uzņēmumos ir bez procentiem un komisijas maksas (skat. kred24.lv). Ja rodas grūtības ar  naudas savlaicīgu atmaksu, sms kredītu vienmēr var pagarināt. Maksa par šo pakalpojumu svārstās no 10% līdz 26% mēnesī. Tas ir daudz, tādēļ ir vērts darīt visu, maksimāli iespējamo, lai sms krediti tiktu atmaksātu savlaicīgi. Šādā veidā iespējams ietaupīt krietnu naudas summu, jo, piemēram, par 100 Ls sms kredīta pagarināšanu var nākties maksāt no 10 Ls līdz vairāk kā 25 Ls mēnesī. Savukārt soda sankcijas par saistību savlaicīgu nepildīšanu bieži pārsniedz pat 1% dienā. Ja vēlaties izdevīgu darījumu, pildiet līguma saistības.

Rate this post