SmsCredit24

By | 9 decembris, 2012

Kad vajadzīga papildus nauda, kred24.lv nāk palīgā. Ātrie kredīti, patēriņa kredīti vai kredīti pret ķīlu. Piedāvājumi ir tik dažādi, taču katrs no tiem var būt visnoderīgākais konkrētā situācijā. Ja vēlaties ietaupīt kred24.lv kredītu salīdzinājums var ļoti noderēt. Izmantojot šo pakalpojumu, ikviens Latvijas iedzīvotājs var ietaupīt vismaz 10 Ls, taču, bieži vien, arī krietni vairāk. Sevišķi liels ietaupījums iespējams situācijās,kad ātrais naudas kredīts tiek izvēlēts uz sevišķi ilgu termiņu – 1 gads, 2 gadi vai pat 5 gadi. Veiksmīga izvēle šajā situācijā ļauj ietaupīt pat vairākus simtus latu, jo kredīta summa parasti ir krietni lielāka nekā ierasts.

Latvijā šobrīd darbojas nedaudz vairāk kā 50 nebanku kreditēšanas uzņēmumi, taču tikai neliela daļa no tiem izsniedz kredītus internetā. Absolūti lielākā daļa aizdevēju koncentrējas uz līzinga pakalpojumiem un kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu. Savukārt Latvijā populārākie kredīti – ātrie sms krediti ļauj iegūt naudu 10 – 15 minūtēs, neizejot no mājas. Nav nepieciešama ķīla, galvotājs vai izziņa no darbavietas. Visa informācija par pieteikuma iesniedzēju tiek pārbaudīta elektroniski, t.sk. aplūkojot parādnieku datu bāzes. Lēmums tiek pieņemts gandrīz nekavējoties. Ja izmanto kred24.lv pakalpojumus, tad palielināsi iespēju saņemt naudas aizdevumu gadījumos, kad ir slikta kredītvēsture, nav darba vieta vai vienkārši vajadzīgs pirmais kredīts bez maksas.

Portāls www.kred24.lv ir radies kā atbilde uz daudziem aicinājumiem pēc vietas, kur salīdzināt visus finanšu pakalpojumus vienuviet. Mūsu sagatavotais kredītu salīdzinājums tiek atjaunots regulāri un tajā iekļautā informācija ļauj salīdzināt aizdevumus pēc vissvarīgākajiem aspektiem. Procentu likmes, kredīta pagarināšanas likme, pieejamās summas lielums, minimālais vecums kredīta saņemšanai un tas, vai kredīts bez maksas ir pieejams ir galvenie faktori, lai aizņemtos izdevīgi. Protams, kred24.lv nevēlas uzņemties absolūtā patiesības nesēja lomu, tādēļ kredītņēmējiem ir ieteicams pašiem rūpīgi aplūkot visu informāciju kredītdevēju mājaslapās. Visi kreditori patur tiesības mainīt informāciju 1x 24 stundās, līdz ar to šajās vietnēs izvietotā informācija var mainīties ātrāk nekā tas notiek kred24.lv mājas lapā. Ja jūs konstatējat, ka informācija kreditora mājas lapā atšķiras no šeit publicētās, tad par patiesu ir jāuzskata tā, kas ietverta aizdevēja tīmekļa vietnē.

 

Rate this post