SmsCredit24 īstermiņa aizdevumi privātpersonām

By | 23 augusts, 2013

Privātpersonu kreditēšana Latviā ik gadu veido vairākus simtus miljonus latu apgrozījumu. Lauvas tiesu no šīs summas apgroza komercbankas, kas piedāvā aizdot naudu mājokļa iegādei, kā arī auto līzings. Tajā pašā laikā pēdējo 5 gadu laikā aizvien lielāku popularitāti iemanto sms kredīti, kas piedāvā pieteikties aizdevumam ar īsziņu. Piedāvājumi ir daudzi un reklāmās dominē tikai daži aizdevēji. Tā rezultātā pastāv samērā liela varbūtība, ka patērētājs izvēlas nevis izdevīgāko aizdevēju, bet labāk zināmo. Protams, kreditori par to ir ļoti labi informēti un tieši šī iemesla dēļ sms kredītu reklāmas Latvijā ir tik populāras.

Kā es varu aizņemties lētāk nekā citi un ietaupīt naudu  ?

smscredit24 īstermiņa aizdevumi

Mūsu piedāvātie pakalpojumi nav unikāli, taču droši var teikt, ka kredīta kalkulators  ir ļoti pārdomāts un noderīgs. Aizdevumu kalkulators ļauj salīdzināt vairākus kredītus vienlaicīgi. Atvēlot pat mazāk par 1 minūti ir iespējams gūt vispārēju priekšstatu par pakalpojuma izmaksām un to, kurš naudas aizdevējs piedāvā izdevīgākus noteikumus. Protams, jāņem vērā, ka kredītu salīdzinājums kalpo tikai informatīviem nolūkiem un var neatspoguļot nosacījumus, kas tiek piemēroti, piesakoties aizdevumam, konkrētajā brīdī. Viens no veidiem, kā novērst šādu varbūtību ir rūpīga iepazīšanās ar aizņemšanās nosacījumiem kreditora mājas lapā. Ideālā gadījumā katram kredīta ņēmējam būtu arī jāizlasa aizdevuma līgums līdz beigām. Tieši līguma beigās parasti tiek atspoguļotas vissvarīgākās detaļas, jo aizdevēji zina, ka līgumus lasa vien retais kredītņēmējs.

Kred24.lv skatījumā īstermiņa aizdevumi privātpersonām ir noderīgi tiem cilvēkiem, kam ir regulāri, pietiekami augsti ienākumi, taču steidzami vajag naudu. Reizēm katram no mums ir situācijas, kurās līdz algai ir jāgaida vēl pāris nedēļas, bet pēkšņi notiek neparedzēti tēriņi – pēkšņi jānomaksā rēķins, jāsaremontē automobilis, lai nokļūtu darba vietā, jāsamaksā par zobārsta pakalpojumiem vai gluži vienkārši jāsalabo veļasmašīna. Ātrie sms kredīti šādās situācijās var ļoti noderēt. Pirmkārt, aizņemties naudu iespējams pat mazāk kā 20 minūtēs (kreditoru darba laikā). Otrklārt, daļa no aizdevējiem jaunajiem klientiem piedāvā īpašus nosacījumus,  kas ļauj aizņemties uz 1 mēnesi un atmaksāt tikpat, cik paņemts. Protams, lai nosacījumi būtu spēkā ir obligāti precīzi jāizpilda visi līguma nosacījumi, no kuriem svarīgākais ir savlaicīga parāda atmaksa. Kred24 šajā aspektā ir noderīgs rīks, kas ļauj salīdzināt vairākus piedāvājums un atrast sev piemērotāko.

Plāno aizņemties ? Dari to kopā ar mums, ietaupi laiku un naudu. Izvērtē rūpīgi savas vajadzības un finansiālās iespējas. Aizņemies atbildīgi.

Rate this post