Smscredit24.lv ātrais kredīts bez ķīlas un darba vietas

By | 24 jūnijs, 2013

Darbs nav mūsu dzīve, taču tajā brīdī, kad darbs tiek zaudēts, daudziem nāk atskārsme, cik lielu lomu tas ieņem mūsu dzīvē. Labi, ja ir veikti uzkrājumi un iekrāts nebaltai dienai, taču ne vienmēr tas ir bijis iespējams.  Apstākļos, kad uzkrājumi nav veikti, dažādi kredīti teorētiski ir viens no veidiem kā papildināt savu kontu, turklāt bez ķīlas. Praksē, līdz ar izmaiņām likumdošanā ātrie sms kredīti bez oficiālas darba vietas vairumā gadījumu netiek izsniegti. Kreditoriem ir pienākums pārliecināties par aizņēmēju ienākumu apmēru. Ja tas netiek darīts, aizņēmējiem ir tiesības maksāt vien likumīgos procentu, t.i. 6% gadā.

Mazie aizdevumi internetā

Nav nekāds noslēpums, ka Latvijā ātro kredītu tirgū vairs sen nedarbojas tikai 1 – 2 naudas aizdevēji. Saskaņā ar Patērētāju tiesību un aizsardzības centra sniegto informāciju, nebanku kreditēšanas pakalpojumus var sniegt vairāki desmiti uzņēmumu, no kuriem tikai neliela daļa piedāvā kredītus izsniegt internetā.

Sms kredīti savā būtībā ir pakalpojums, kas paredz lielus uzticēšanos starp pakalpojuma sniedzēju un saņēmēju. Nepilnīgas informācijas apstākļos aizdevējs izvērtē klientu, novērtē riskus un aizdod naudu. Iespēja, ka klients nav sniedzis patiesu informāciju vai vismaz ir kaut ko noklusējis ir salīdzinoši augsta. Tieši šīm iemesla dēļ arī sms kredītu procenti ir krietni augstāki nekā varētu vēlēties. Godprātīgajiem klientiem ir jāmaksā par pārkāpējiem. Skumji bet fakts. Tiem, kas vēlas izmantot šo nepilnību gan ir jāņem vērā, ka par nepatiesu ziņu norādīšanu var draudēt pat kriminālatbildība.

Lai saņemtu sms kredītu internetā kopumā ir jāveic šādas darības:

  • salīdzini kredītus kred24.lv sākumlapā;
  • piesakies aizdevumam un aizpildi kredīta pieteikuma anketu;
  • pārskaiti 1 santīma reģistrācijas maksu uz aizdevēja bankas kontu;
  • norādi, cik liels naudas aizdevums Tev nepieciešams;
  • saņem naudu.

Pie nosacījuma, ka visas darbības esi izdarījis pareizi, pastāv iespēja ietaupīt vismaz 10 eiro. Visi aizdevēji nav vienādi. Daļa iegulda vairāk naudu reklāmā, cita piesaista klientus, piedāvājot izdevīgākus nosacījumus. Protams, ka aizņēmējiem izdevīgāki ir tieši pēdējie, taču ne vienmēr tos var viegli atrast. Situācijās, kad vajadzīgs lielāks aizdevums, bet bez ķīlas tas nav pieejams, var noderēt kredīts pret automašīnu jeb auto kredīts internetā. Ar tā palīdzību iespējams aizņemties lielāku naudas summu ar elastīgāku atmaksas termiņu.

Ne visi pieteikuma iesniedzēji saņem naudu un tas ir normāli. Katram kreditoram ir savi iekšēji noteikumi, ko tas uz āru neizpauž. Ja arī Tev ir vajadzīgs aizdevums, bet kredīts tiek atteikts, piesakies citam aizdevumam. Pastāv samērā liela varbūtība,ka cits aizdevējs izrādīs lielāku pretimnākšanu. Aiznēmies atbildīgi kopā ar kred24.lv

Rate this post