Apmaksā visus kredītus ar mazāku ikmēneša maksājumu

By | augusts 18, 2016

Kad rodas vēlme samazināt kredītu maksājumus, ir sperts pirmais solis. Lai varētu apvienot kredītus vienā maksājumā, maksājot katru mēnesi tikai vienu rēķinu, ir vajadzīga pārfinansēšana. To panākt ir iespējams, ja vien atbilsti aizdevēju izvirzītajām prasībām. Lai noskaidrotu savas iespējas ir jāaizpilda pieteikuma anketa un nevajadzēs zīlēt kafijas biezumos.

Latvijā šobrīd darbojas vairākas kredīta iestādes, kas piedāvā šādu pakalpojumu cilvēkiem, kas vēlas aktīvi darboties. Protams, ne vienmēr šis risinājums ir jēgpilns, jo maziem aizdevumiem tas var arī nebūt izdevīgi. Izskatot pietiekumu un pārfinansējot saistības, kreditori vēlas saņemt savu daļu un lūdz maksāt komisijas maksu. No otras puses, tas var būt noderīgi, ja ir paņemti vairāki mazie kredīti un nespējat veikt pamatsummas maksājumus. Tā kā katra situācija ir individuāla ir svarīgi, rīkoties, lai uzzinātu vairāk par savām iespējām.

Kam ir iespējama kredītu apvienošana vienā maksājumā bez ķīlas ?

Pretendēt uz iespēju apvienot kredītsaistības var Latvijas iedzīvotāji, kas atbilst šādiem nosacījumiem:

  • vismaz 18 gadus veci;
  • ir pastāvīga darba vieta vai citi regulāri ienākumi;
  • aizdevums tiek izmantots kredītu pārfinansēšanai;

Atsevišķi kreditori piedāvā apvienot līdz pat septiņiem sms kredītiem.

Kā noskaidrot savas iespējas  ?

Aktivitāte un reāla rīcība vienmēr ir labāka par nogaidīšanu. Rīkojotie vēlāk nebūs jānožēlo, ka esat palaiduši garām iespējas. Tāpat jāatceras, ka bezdarbība arī ir darbība, tikai tad Jūsu vietā rīkojas citi. Neviens, protams, nevar garantēt, ka aizdevumu apvienošana vai pārfinansēsāna ir izdevīga visās situācijās. Atbildi var noskaidrot dažu stundu, ilgākais dažu dienu laikā.