Apvienot kredītus – vai tas ir iespējams ?

By | augusts 18, 2016

Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju nezina, ka apvienot visus kredītus vienā maksājumā vispār ir iespējams. Tas nav nekas neparasts, jo pakalpojums ir salīdzinoši jauns un netiek plaši reklamēts. Patiesībā kredītu apvienošana ir iespējama un pietiekuma anketu var aizpildīt internetā.

Kādēļ maksāt vairāk nekā nepieciešams vai mēģināt atcerēties par visiem maksājumiem, ja tādi ir vairāki ? Aizdevumu apvienošana piedāvā pārfinansēt visas saistības pie viena kreditora un turpmāk maksāt tikai vienu maksājumu. Reālā dzīvē tas nozīmē, ka uzņēmums noslēdz ar Jums līgumu un nosedz visas līdzšinējās saistības. To darīt, protams, ir vērts tikai tad, ja tas ir finansiāli izdevīgi. Lai pārliecinātos par finansiālo atdevi ir svarīgi noskaidrot visas izmaksas un potenciālās soda naudas pirms līguma parakstīšanas.  Ne vienmēr refinansēšana ir izdevīga. Situācijās, kad tas ir izdevīgi, ir vērts veltīt laiku un uzmanību, lai gūtu ietaupījumu ilgtermiņā.

Kredītu apvienošanas iestādes ir vairākas, taču katrai no tām ir savi nosacījumi. Vairāku variantu salīdzināšana ļauj gūt labāku priekšstatu par savām iespējām, taču reālu piedāvājumu var iegūt tikai aizpildot anketu. Atšķirībā no mazajiem aizdevumiem, kredītu apvienošana vienā maksājumā bez ķīlas notiek uz individuāliem noteikumiem. Katram klientam tiek sagatavots savs piedāvājums, kur izmaksas izriet no kredītvēstures, klienta ienākumiem, kredītsaistībām, termiņa, aizevuma summas un citiem faktoriem.

Kam ir vērts mēģināt apvienot aizdevumus ?

  • Ir vēlme katru mēnesi maksāt vienu maksājumu
  • Pašreizējie kreditora nosacījumu Jūs neapmierina, gribat pārmaiņas
  • Vēlaties samazināt kredītmaksājumu apmēru
  • Jums ir vismaz 18 gadi un nav sabojāta kredītvēsture
  • Strādājat oficiālā darba vietā vismaz 3 mēnešus un saņemat algu vai gūstat citus ienākumus
Šobrīd iespējams apvienot līdz pat septiņiem distances kredītiem, kas ir ļoti daudz. Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju neaizņemas biežāk kā pāris reizes mūžā, taču ir arī tādi, kas to dara gandrīz vai katru mēnesi. Ja plānojat izmantot refinansēšanu, izvērtējiet pašreizējo līgumu nosacījumus un iedziļinieties jaunajā līgumā. Finansiālajam ietaupījumam ir jābūt svarīgam priekšnosacījumam darījuma slēgšanā. Aizņemieties atbildīgi.