Vai var ātri apvienot kredītus ?

By | augusts 19, 2016

Bankās un pie nebanku kreditoriem pieejamā ātro kredītu apvienošana vienā prasa pacietību. Atšķirībā no sms kredītiem, kuru saņemšana ir iespējama mazāk kā stundas laikā, apvienot aizdevumus tik ātri nevar. Ja vēlaties refinansēt parādsaistības, jārēķinās, ka darījuma noslēgšana noteikti prasīs vairākas dienas.

Pirmais solis – Noskaidro savas iespējas !

Pieteikuma anketas aizpildīšana internetā ir sākums. Kad pieteikums tiks saņemts, kredītspeciālisti izvērtēs Jūsu atbilstību pārkreditācijas prasībām. Ja tas būs iespējams, saņemsiet piedāvājumu savā epastā. Līgums būs jāparaksta uzņēmuma birojā. Pirms parakstīt pārfinansēšanas līgumu, noskaidrojiet vai apvienot aizņēmumus Jums atmaksājas. Tradicionāli par šo iespēju ir jāmaksā komisijas maksa – vismaz vienu – divu procentu apmērā no darījuma summas. Ikmēneša procentu likme katram tiek noteikta individuāli un prognozēt iepriekš to nevar.

Svarīgākais – ja piedāvātie nosacījumi nosacījumi Jums nav izdevīgi, piedāvājiet līgumā savas izmaiņas. Ne visiem klientiem un ne vienmēr tiek piedāvātas zemākas kredīta izmaksas, taču tas ir iespējams. Jebkurā gadījumā, ja pēc darījuma noslēgšanas ir jāmaksā vairāk kā pašreiz, tad ir jāizvērtē, vai ir jēga vispār no šāda darījuma. Dažiem klientiem izmaksas nav būtiskākās. Ja ir vēlme maksāt tikai vienu rēķinu vai ļoti neapmierina līdzšinējā sadarība ar kreditoru, tad izdevumi ne vienmēr ir primārais. Reālā dzīvē vismaz 95% kredītņēmēju vēlas samazināt ikmēneša maksājumu un šis ir būtiskākais kritērijs.

Aizdevumu refinansēšanas priekšrocības

  • Kredītu apvienošana ļauj pārfinansēt visas saistības un maksāt vienu rēķinu
  • Mazāks ikmēneša maksājums
  • Zemāki procenti
  • Elastīgāks parāda atmaksas termiņš;
  • Kredītbrīvdienas

Šeit esam nosaukuši galvenās priekšrocības, taču ne vienmēr tās ir spēkā. Ir situācijas, kad izdevīgāk ir turpināt palikt pie līdzšinējā aizdevēja. Zemāki procenti parasti tiek piedāvāti brīžos, kad valstī uzlabojas ekonomiskā situācija vai uzlabojas Jūsu privātais kredītreitings, kredītvēsture un ienākumi. Tāpat ir iespējams, ka līgumu noslēdzāt krīzes periodā un tagad kreditori izrāda lielāku pretimnākšanu. Pirms slēgt kredītu apvienosānas līgumu, izvērtējiet savas iespējas atmaksāt parādu. Aizņemieties atbildīgi.