Ātrais kredīts no 18 gadiem ar SMS

By | 8 janvāris, 2013

Šobrīd ātrais kredīts no 18 gadiem ar SMS ir pieejams daudziem Latvijas iedzīvotājam. Aizdevums bez ķīlas un izziņas no darba devēja internetā sniedz iespēju iegūt papildus naudu ātri un vienkārši. Nomaksā rēķinu, dodies ceļojumā vai vienkārši iegūsti papildus līdzekļus līdz algai. Ja Tu esi pilngadīgs, ar regulāriem ienākumiem un neesi iekļauts parādnieku reģistros, Tev ir pieejams ātrais kredīts no 18 gadiem internetā. Aplūko, kurš ir lētākais ātrais kredīts internetā bez ķīlas no 18 gadiem (kredīta kalkulators) kred24.lv sākumlapā. Izvērtē savas finansiālās iespējas. Aizņemies atbildīgi.

Ātrais kredīts no 18 gadiem internetā bez maksas ar SMS – priešrocības un trūkumi

Kredīts ar sms internetā no 18 gadiem pieejams uz mazāk izdevīgiem nosacījumiem. Vienīgais aizdevējs, kas piedāvā aizņemties internetā bez ķīlas piedāvā aizdot naudu, taču jaunajiem 18 gadus vecajiem klientiem ir stingrākas prasības.  Kredīta saņemšanai vajadzīgs dators vai telefons ar interneta pieslēgumu, epasts un bankas konts. Ja aizdevējs prasa reģistrācijas maksu, būs nepieciešams arī aktīvs internetbankas pieslēgums, lai pārskaitītu 0,01 eur uz kreditora bankas kontu.

Ātrais kredīts no 18 gadiem bez maksas tiek piedāvāts vairākos uzņēmumos, taču to nosacījumi ir ļoti atšķirīgi. Dažādas ir pieejamā kredīta summas, procentu likmes, naudas atmaksas nosacījumi un citi faktori. (Visi piedāvājumi ir aplūkojami kred24.lv kredītu kalkulatorā šīs vietnes pirmajā lapā.)

Pirms tiek piešķirts SMS kredīts no 18  gadiem bez darba vietas, aizdevējs izvērtē klienta kredītvēsturi un ienākumus. Gadījumā,  ja ienākumi ir mazāki par minimālo algu, saņemt aizdevumu var būt sarežģīti, taču paralēli tirgū darbojas arī uzņēmumi, kuru arsenālā ir naudas kredīts bez reģistrācijas maksas. Iemesli, kādēļ kreditori ir gatavi riskēt ir dažādi, taču svarīgākie ir četri- (1) pieaugošas konkurences apstākļos kreditori vēlas palielinās savu klientu skaitu, (2) kredītu var izsniegt arī pensionāriem, (3) paļaušanās uz klientu godaprātu ļauj piedāvāt aizdevumus ātrāk. Jāatceras, ka nepareizu ziņu sniegšana anketā var būt krimināli sodāma. Papildus tam, aizdevēji ir samērā pārliecināti, ka ātrais kredīts no 18 gadiem ar sms var tikt atgūts pat no tiem cilvēkiem,  kam nav īpašumi vai ienākumi. Ja tas neizdodas, zaudējumus uzņēmumam kompensē citi klienti, kas maksā salīdzinoši augstas procentu likmes par īstermiņa aizdevumiem.

Cik maksā sms kredīta pagarināšana?

SMS kredīts no 18 gadiem ļauj aizņemties salīdzinoši ātri, taču tikai uz neilgu termiņu – laiku līdz 30 dienām. Ja rodas nepieciešamība pēc ilgāka aizdevuma atmaksas perioda, jāvienojas ar kreditoru. Detalizēta instrukcija par to, kā tas izdarāms ir pieejama  katra aizdevēja mājas lapā, taču praksē jārēķinās, ka par aizdevuma pagarināšanu nāksies maksāt no 10% līdz pat 28% no sms kredīta summas mēnesī. Tas ir daudz, taču labāk ir maksāt nekā sabojāt kredītvēsturi, jo tieši kredīts ar sabojātu kredītvēsturi internetā ir iegūstams daudzkārt grūtāks. Paralēli arī iespējas saņemt hipotekāro kredītu ar sliktu kredīta vēsturi strauji samazinās.

Ja Tev ir vajadzīgs ātrais kredīts no 18 gadiem ar sms to iegūt var būt viegli, taču parāds ir arī jāatmaksā. Pirms pieņemt lēmumu, rūpīgi izvērtē savas finansiālās iespējas. Aizņemies atbildīgi.

Rate this post