Kredīts bez darba vietas

By | 3 janvāris, 2013

Ātrais kredīts bez darba vietas var šķist ērts situācijas risinājums. Tajā pašā laikā uzreiz jāatzīst, ka līdz ar izmaiņām LR likumdošanā aizņemties bez oficiālas darba vietas ir kļuvis ļoti grūti. Tagad kreditoriem ir pienākums pārbaudīt klientu maksātspēju, kas automātiski ļauj atsijāt daudzus gribētājus. Ja Tev ir kādi citi ienākumi un/vai galvotājs, iespējams, ka kredītu devēji var izrādīt zināmu pretimnākšanu. Tas gan var notikt tikai tad, ja viņiem radīsies pārliecība, ka aizdevumu spēsi atmaksāt no kādiem citiem ienākumiem. 

Kurš ir lētākais kredīts bez darba vietas?

Nešaubīgi pats lētākais naudas aizdevums bez pastāvīgas darba vietas ir tas, ko iespējams iegūt no saviem tuviniekiem. Zinot, ka esi nonācis nelaimē viņi neatteiks palīdzību, pie nosacījuma, ka varēs palīdzēt un savstarpējās attiecības ir puslīdz labas. Prakse liecina, ka vēlmi pēc kredīta bez darba vietas pārbaudes visbiežāk izsaka trīs kategoriju cilvēki:  (1) bezdarbnieki, (2) nelegāli nodarbinātie, (3) pensionāriem,kas nestrādā algotu darbu.

Brīdī, kad vajadzīgi papildus naudas līdzekļi, ātrais patēriņa kredīts var palīdzēt, taču liela daļa aizdevēju pārbauda informāciju par nomaksātajiem nodokļiem pēdējo sešu mēnešu laikā. Saprotams, ka ikvienam  no iepriekšminētajiem cilvēkiem nav ienākumi, ko uzrādīt. Tas ļauj secināt, ka aizņemties šādā variantā varēs vien ļoti nedaudzi, turklāt arī tikai pie nosacījuma, ka ir kādi citi ienākumi – dividendes, autoratlīdzība, ienākumi no īres maksas vai citi.

Nav jābūt ģēnijam, lai saprastu, ka kopumā lētākais kredīts ir tas, kuru iespējams iegūt ar viszemākajām izmaksām. Citiem vārdiem sakot, tas nozīmē, ka lētākais kredīts bez darba vietas izziņas ir bezprocentu sms naudas kredīts internetā. Piemērs, aizņemoties 150 eur uz 30 dienām ir jāatmaksā tie paši 150 eur un nekas vairāk. Ja vajadzīga lielāka kredīta summa, t.sk. virs 300 eur tad jārēķinās, ka būs jāmaksā komisijas procenti, taču tas var šķist nebūtiski situācijās, kad papildus nauda ir vajadzīga steidzami. Protams, ne vienmēr lētākais ir arī labākais. Lai izvēlētos sev piemērotāko variantu ir svarīgi rūpīgi iepazīties ar līguma nosacījumiem, aprēķināt kredīta izmaksas un savas finansiālās iespējas.

Aizņemies atbildīgi un izvērtē savas iespējas atmaksāt. Detalizēts kredītu salīdzinājums ļauj ietaupīt vismaz 10 eur, bet, bieži vien, pat krietni vairāk.

Rate this post