Sms Credit Atsauksmes

By | 10 janvāris, 2013

SMS Credit atsauksmes ir ļoti dažādas, taču pirms tās lasīt ir svarīgi zināt atsauksmju veidošanas gaitu. SmsCredit.lv atsauksmes neveido roboti, tās veido reāli cilvēki, taču to motivācija to darīt ir diametrāli pretēja. Cik bieži jūs paši atstājat pozitīvu atsauksmi forumos vai pakalpojuma sniedzēja mājas lapā par veiksmīgu pieredzi? Bieži, reti, nekad? Cik bieži jūs paužat viedokli par procesiem vai lietām, kas jūs neapmierina vai vienkārši nepatīk. Daudz biežāk. Sms credit atsauksmes tiek veidotas tieši tāpat, taču tam visam papildus vēl jāpievieno cīņa par klientiem, kas ātro kredītu tirgū ir ārkārtīgi izteikta.

Sms credit atsauksmesKā uzzināt patiesību un atrast īstās sms credit atsauksmes ?

Sms Credit piedāvājums >> paredz, ka pirmais kredīts līdz 300 eur ir pieejams bez komisijas maksas (0%), t.i. jāatmaksā tik, cik paņemts. Aizņemoties atkārtoti ir jāmaksā komisijas maksa par finanšu resursu izmantošanu. Komisijas maksa ir 10% mēnesī, kas ir labs rādītājs uz pārējo aizdevēju fona, taču pirms aizņemties ir svarīgi uzzināt, vai sms credit patiešām ir izdevīgākais. Daudziem, bieži vien, ir pārsteigums, ka pirmais kredīts bez maksas procentiem ir pieejams vairākos uzņēmumos, līdz ar to aizņemties bez procentiem iespējams pat 5 reizes pēc kārtas. Kredītu kalkulators pieejams 24 stundas diennaktī.

Ievadā jau noskaidrojām, ka sms Credit atsauksmes veido trīs grupas – (1) konkurenti, (2) uzņēmuma sms credit pārstāvji, (3) neapmierināti lietotāji, kas nav spējuši pildīt uzņemtās saistības un ir iekūlušies parādos. Neskatoties uz to, kurš no aizdevumu veidiem tiek izvēlēts, ir jāpatur prātā, ka kredīta līguma termiņu ir iespējams pagarināt (par maksu). Ja kredīts netiek atlīdzināts un aizņēmējs nepilda saistības, sms credit un arī citi aizdevēji ir tiesīgi aprēķināt soda sankcijas. Sms credit soda sankcijas ir 1% dienā no neatmaksātās summas.

Saskaņā ar LR likumdošanu, sankciju apmēram ir jābūt samērīgam ar pārkāpuma smagumu. Praksē tas nozīmē, ka sms credit soda sankcijas nepārsniegs 100% no neatmaksātās kredīta summas. Nepildot saistības gan papildus vēl ir jārēķinās ar parādu piedzinēju izdevumu apmaksu, kas nav nekādi mazie.

Viens no labākajiem veidiem, kā atrast reālas sms credit atsauksmes ir dzīvu cilvēku apjautāšana, taču arī tas var nedot kāroto rezultātu. Ja pieredze ir bijusi veiksmīga (nauda atmaksāta savlaicīgi), atsauksmes par sms credit būs pozitīvas. Ja būs gadījušās problēmas smscredit.lv atsauksmes būs negatīvas.

Sms Credit tsauksmes – lietotāju pieredze

Vai Jūs ticētu šādām un līdzīgām atsauksmēm par sms credit, kas atrodamas interneta forumu dzīlēs?

1) Paņēmu smscredit kredītu 100 Ls apmērā. Atmaksāju savlaicīgi, esmu apmierināts. Paldies. (Jānis 34)

2) Sms credit ir nelieši. Nevarēju atmaksāt un tagad esmu parādos līdz ausīm. Neņemiet kredītus. (Jūlija 23)

3) Smscredit.lv aizdevums bija bez maksas un vēl dabūju biļetes uz koncertu. Paldies, Tev SmsCredit. (Marts, 29)

Visas šīs sms credit atsauksmes ir izdomātas, taču tikpat labi jūs tās varētu atrast kādā no mājas lapām.  Tradicionāli biznesā  pozitīvas atsauksmes veido uzņēmuma pārstāvji, bet negatīvās neapmierināti klienti vai konkurenti. Salīdzinājumam ir vērts aplūkot arī PTAC saņemto sūdzību skaitu. Sūdzības katru gadu apkopo Patērētāju tiesību un aizsardzības centrs. Lasot atsaukmses par smscredit.lv ņemiet vērā, ka Latvijā dažādus kredītus internetā izsniedz daudzi uzņēmumi un smscredit.lv apgroza vairāk kā pusi no kopējā ātro kredītu skaita, līdz ar to visi skaitļi ir jāskatās salīdzinošā perspektīvā

Cilvēkiem ir tieksme ticēt citu viedoklim par konkrētu produktu vai pakalpojumu, ko paši nav izmantojuši. Arī pieņemot darbā kādu cilvēku, vispirms apjautājamies citiem, vai kandidāts ir sakarīgs vai gluži pretēji galīgi garām. Vienīgais, ko mēs varam novēlēt ir domāt pašiem ar galvu, bet, ja vēlaties aizņemties dariet to atbildīgi un izvēretējiet savas iespējas atmaksāt savlaicīgi.

Rate this post