Credit24 atsauksmes

By | 17 janvāris, 2013

Patēriņa kredītu uzņēmums Credit24 ir viens no 17 Latvijā paŗstāvētajiem nebanku kreditoriem, kas izsniedz aizdevumus internetā. Credit24 izsniedz naudas aizdevumus no 50 līdz 3000 eur uz laiku līdz 2 gadiem. Lai arī konkurence ātro aizdevumu tirgū ir strauji pieaugusi, Credit24 joprojām ir viens no lielākajiem. Šobrīd tā piedāvājumā ir kredītlīnija – virtuāla kredītkarte, kas ļauj pirmajā reizē izņemt naudu bez makas.  Detalizētāka informācija par piedāvājumu un citu aizdevēju salīdzinājums ir pieejams kred24.lv sākumlapā. Izvērtē savas finansiālās iespējas. Aizņemies atbildīgi.

Credit24 atsauksmes – patiesība un meli internetā

Saskaņā ar dažādiem pētījumiem vairāk kā 60% patērētāju pirms pirkuma izdarīšanas internetā  meklē un ļoti uzticas citu lietotāju atsauksmēm credit24 bez ķīlas atsauksmespar konkrēto produktu. Uzņēmumi par to informēti un tieši tādēļ lielāko daļu atsauksmju, t.sk. Credit24 atsauksmes raksta konkurenti, aizdevēja pārstāvji vai daži vīlušies klienti. Būsim godīgi, cik bieži jūs paši rakstat pozitīvu atsauksmi par kādu preci, pakalpojumu vai produktu. Iespējams, ierakstat tviterī kādu īsu ziņu vai mutiski pasakiet draugiem, taču forumos vai komentāros atsauksmes atstājat ļoti reti.

Viss, kas  nepieciešams, lai pieņemtu lēmumu par  vai pret credit24 ir kvantitatīvo datu salīdzināšana jeb vienkāršāk sakot Credit24 salīdzināšana ar citiem ātro kredītu uzņēmumiem. Šī aizdevēja galvenā priekšrocība ir iespēja iegūt lielāku aizdevumu un uz ilgāku termiņu nekā piedāvā citi interneta kredītu uzņēmumi. Procentu likmes ir tādas pašas vai zemākas kā konkurentiem ar vienu būtisku atšķirību, ko jau norādījām ievādā – Credit24 nepiedāvā pirmo aizdevumu bez komisijas maksas. Credit24 atsauksmes jums nepalīdzēs situācijās, kad nespējat atmaksāt naudu savlaicīgi.  Šajos apstākļos ir tikai divas izvēles – (1) maksāt par līguma termiņa pagarināšanu vai (2) maksāt soda sankcijas, kas var pārsniegt pat 1% dienā no neatmaksātās summas. Ja nauda netiek atlīdzināta, Credit24 laiku nevelk garumā un nodod prasību pret aizņēmēju parādu piedzinējiem, kas papildus aprēķina arī savu komisiju.

Kādas Credit24 atsauksmes internetā var palīdzēt?

Vienīgās patiesās Credit24 atsauksmes,  ko jūs varat iegūt ir atsauksmes no reāliem cilvēkiem – draugiem, paziņām, radiem, tomēr reti, kurš atzīstas,  ka izmanto ātro kredītu pakalpojumus. Vairums kautrējas,  jo daudzu apziņā ātrie aizdevumi ir pielīdzināmi gandrīz vai azartspēlēm vai narkotikām. Tā, protams, nav taisnība, jo visi naudas aizdevēji, kas piedāvā šos pakalpojumus un ir salīdzināti kred24.lv sākumlapā, ir saņēmuši Patērētāju tiesību un aizsardzības centra licenci un darbojas pilnīgi likumīgi.  Arī google+ un facebook like skaits pie konkrētā aizdevēja neko nenozīmē. Laiku pa laikam katrs uzņēmums rīko īpašu akciju, kur piedāvā lētāku produktu vai dāvanu katram, kas uzspiež like uz konkrētā uzņēmuma profila. Šim rādītājam nav praktiska nozīme, nepievērsiet tam pilnīgi nekādu uzmanību. Diemžēl sanāk atkārtoties, taču vienīgais ceļš uz patiesību ir domāšana ar savu galvu un/vai informācijas salīdzināšana kred24.lv sākumlapā.

Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt aizdevumu savlaicīgi.

Rate this post

One thought on “Credit24 atsauksmes

Comments are closed.