Smscredit 24 stundās

By | 26 februāris, 2013

Plāno aizņemties internetā? Mēģināt iegūt aizdevumu var ikvienas Latvijas iedzīvotājs vecumā no 18 līdz 75 gadiem, kas atbilst aizdevēju prasībām.* Teorētiski bez ķīlas iespējams aizņemties no 25 eur līdz pat 3000 eur vienas stundas laikā. Kred24 kredīta kalkulātors portāla sākumlapā ļauj atrast izdevīgāko piedāvājumu ātri un vienkārši. Ietaupi, aizņemoties. Izvērtē savas finansiālās iespējas atmaksāt aizdevumu. Aizņemies atbildīgi.

Kurš aizdevums 24 stundās iegūstams vislētāk?

Ātro patēriņa kredītu analīze pierāda, ka lētākais ātrais kredīts internetā ir tas, kuru iespējams saņemt bez maksas (0%). Praksē tas  nozīmē aizņemties līdz 200 – 300 eiro uz laiku līdz 1 mēnesim. Jāatmaksā tieši tik, cik paņemts un nekas vairāk, pie nosacījuma, ka sms kredīts tiek atlīdzināts savlaicīgi. Intesanti, ka pirmais kredīts bez maksas šobrīd ir pieejams jau 5 uzņēmumos. Tas nozīmē, ka ikviens Latvijas iedzīvotājs var saņemt ātro kredītu pat 5 dienas pēc kārtas. Protams, tas nebūtu prātīgi, jo diez vai kāds ir spējīgs atmaksāt 1000 eur viena mēneša laikā, taču ir dzirdēts par cilvēkiem, kas aizņemas pie cita aizdevēja, lai dzēstu pirmo kredītu. Teorētiski izklausās loģiski, taču praksē šādas atkārtotas darbības var ātri vien novest pie iekrišanas parādos. Lai no tā izvairītos, aizņemieties tikai tad, kad tiešām nepieciešams un, kad esiet pārliecināti, ka spēsiet atlīdzināt naudu savlaicīgi. Kopumā smscredit jeb sms kredīts 24 stundās ir pieejams, izpildot dažas vienkāršas darbības:

  1. salīdziniet visus piedāvājumus (kred24.lv pirmajā lapā) un ietaupiet reālu naudu; 
  2. piesakieties kredītam un aizpildiet anketu; 
  3. apstipriniet savu kredītņēmēja profilu (jāpārskaita 0,01 eur uz kreditora bankas kontu); 
  4. norādiet, cik liels sms kredīts ir nepieciešams (ar sms, piezvanot vai savā profilā); 
  5. saņemiet naudu savā kontā. 

Situācijas dzīvē mēdz dažādas un dažādi ir arī iemesli, kādēļ tiek izvēlēts tieši smscredit 24 stundās. Lētākais kredīts var būt ārkārtīgi izdevīgs, taču vienlaikus tas var būt arī ļoti neizdevīgs. Komisijas maksas par kredīta termiņa pārsniegšanu (pagarinājumu) var sasniegt pat 25% no neatmaksātās summas mēnesī, kas ir ārkārtīgi daudz. Savukārt gadījumos, kad netiek atmaksāts parāds, naudas aizdevēji var piemērot soda naudu, kuras apmērs var pārsniegt 0,75% vai 1% no neatmaksātās summas dienā.

Kādas ir smscredit alternatīvas?

Sms kredīti nebūt nav vienīgie kredīti, kurus iespējams iegūt 24 stundās. Smscredit24 mājas lapā ievietotajā kredītu salīdzinātājā ir apkopoti arī piedāvājumi, kas ļauj saņemt līdz pat 3000 eur 15 minūtēs vai līdz 15 tūkstošiem eiro (pret ķīlu)  1 darba dienā. Pēdējais no variantiem sniedz iespēju aizņemties pret auto ķīlu un vienlaikus turpināt braukt ar savu auto. Tas ir svarīgi, jo palikšana bez automobiļa daudziem atņem vienīgo iespēju tikt uz darba vietu. Procentu likmes abiem šiem kredītu veidiem ir zemākas nekā jebkuram no ātrajiem kredītiem, tādēļ pirms aizņemties ir vērts rūpīgi salīdzināt alternatīvas. Ātrie aizdevumi Latvijā ir kļuvuši salīdzinoši populāri dēļ iespējas saņemt kredītu salīdzinoši ātri. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas finansiālās iespējas atmaksāt sms kredītu vai jebkuru citu naudas aizdevumu savlaicīgi.
___________
* Kredītdevēju standarta prasības – regulāri, pierādāmi ienākumi, pozitīva kredītvēsture (aizņēmēja vārds nedrīkst būt iekļauts parādnieku reģistros, sasniegta pilngadība, Latvijas pilsonība, nepilsoņa statuss vai pastāvīgās uzturēšanās atļauja).

Rate this post