Moneza

By | decembris 7, 2016

moneza.lvLatvijā parādījies jauns kredītu devējs – Moneza, kas piedāvā aizdot līdz pat 3000 eiro ar atmaksas termiņu līdz 2 gadiem. Ne summa, ne termiņš nav nekas ārkārtējs, jo šādi piedāvājumi tirgū jau ir pieejami, taču lielākā daļa ir gatava aizdot ne vairāk kā 300 vai 500 eiro uz vienu mēnesi. Moneza pieder OC Finance, tiem pašiem, kam OpenCredit un ir daļa no plašākas izvēršanās stratēģijas Baltijas valstīs. Ar zīmolu moneza OC Finance darbojas jau vairākās valstīs ārpus Latvijas robežām un šobrīd ir saņēmies izmēģināt laimi arī pašu mājās.

Saskaņā ar publiski pieejamo informāciju Moneza kredīts ir pieejams cilvēkiem, kam ir regulāri ienākumi, bankas konts, epasts un mobilais tālrunis. Piešķirot aizdevumu, tiek vērtēta klienta maksātspēja un informācija parādnieku datu bāzēs. Visi tie, kas ir iekļauti creditreform un cer tikt ārā no parādiem aizņemot vairāk piedzīvos vilšanos. Moneza aizdod naudu uzticamiem klientiem, kuru kredītvēsture ir 100% tīra. Visiem tiem, kuriem šobrīd ir sajūta, ka ir paņemts vairāk kā spēj atmaksāt un ir vēlme pārfinansēt saistības ir cits risinājums. Pārkreditēšana un/vai kredītu apvienošana ir pakalpojums, kas ļauj pāriet ar visām savām saistībām (noteiktā apmērā) uz citu uzņēmumu, kas piedāvā izdevīgākus nosacījumus. Neapmierinātība ar pašreizējo kreditoru vai vecs, sen noslēgts līgums uz neizdevīgiem noteikumiem vai nepārdomāti paņemti vairāki sms kredīti. Visi šie ir trīs galvenie iemesli, kad tiek izmantota kredītu apvienošana. Moneza, tomēr nav piemērota šādām vajadzībām, jo vairāk orientējas uz cilvēkiem, kas aizņemas patēriņa vajadzībām. Praksē tas nozīmē, ka saņemt aizdevumu var tie cilvēki, kas vēlas iegādāties kādas akcijas preces, labiekārtot mājokli vai remontēt savu automašīnu. Parāds ir jāmaksā saskaņā ar kredīta atmaksas grafiku, kas ir izdevīgi, jo reti, kurš saņem vairākus tūkstošus eiro mēnesī un spēj segt parādsaistības no nākamā mēneša ienākumiem.

Kam ir pieejams Moneza kredīts ?

Latvijas iedzīvotāji, kuriem ir vismaz 20, bet nav vairāk par 70 gadiem var pretendēt uz aizņēmumu, bet ir vairāki nosacījumi, kas jāievēro. Piesakoties aizdevumam, ir jāaizpilda pieteikuma anketa un jāapstiprina savs lietotāja profils moneza-lv. To var paveikt pārskaitot 1 eiro centu uz kreditora bankas kontu. Atbildi par kredīta pieejamību saņemsiet savā epastā vai telefonā. Pirms aizņemties izvērtējiet savas finansiālās iespējas atmaksāt parādu. Aizņemieties atbildīgi.