Patēriņa kredīti ar sms bez maksas

By | 27 februāris, 2013

Mūsdienās īstermiņa patēriņa kredīti ar sms bez maksas procentiem ir pieejami, sasniedzot pilngadību. Netiek prasīti nekādi dokumenti vai ķīla. Darījuma noformēšana notiek internetā, aizdevēja mājaslapā. Šķietamais aizņemšanās vieglums var radīt nepārdomātas aizņemšanās risku. Kredītu salīdzinātājs ir pieejams bez maksas un ļauj ikvienam izvērtēt dažādu piedāvājumu izdevīgumu.

Ātrie patēriņa kredīti ar sms bez maksas Latvijā un to izdevīgums praksē

Patēriņa kredīts ar sms no 18 gadiem ir pieejams visiem, kas atbilst kredītu devēju prasībām, taču pirms aizņemties ir ļoti rūpīgi jāizvērtē savas spējas un iespējas atlīdzināt parādu. Kreditori nav labdarības iestādes un bez sirdsapziņas pārmetumiem pieprasīs maksu par aizdevuma termiņa pagarināšanu vai soda naudu, ja parāds netiks maksāts. Problēmas ar kredītu atmaksu parasti rodas vidēji 15% klientu, kas ir salīdzinoši daudz, taču aptuveni tikpat daudz cilvēku rodas problēmas sadarbībā ar komercbankām. Absolūti lielākā daļa kredītņēmēju turpretim izmanto patēriņa kredītus tieši tā kā tie ir paredzēti. Aizņemas, kad nepieciešams un atmaksā, cik paņemts. Paskaidrosim sīkāk.

Šobrīd patēriņa kredīts ar sms ir pieejams uz laiku līdz 1 mēnesim bez komisijas maksas un bez procentiem. Maksimālā summa, ko šādā veidā iespējams saņemt ir  300 eiro. Pieteikties kredītam iespējams 365 dienas gadā, bet nauda kontā tiek ieskaitīta tikai kreditoru darba laikā. Praksē tas nozīmē, ka piesakoties patēriņa aizdevumam ar sms darba laikā naudu var saņemt 10 vai 15 minūšu laikā. Protams, šī sakarība ir spēkā tikai pie nosacījuma, ka naudas kredīts ir jāpārskaita uz to pašu banku, jo pretējā gadījumā var nākties gaidīt līdz pat vienai vai sliktākajā gadījumā trīs dienām. Kavēšanās ir saistīta ar starpbanku pārskaitījumu īpatnībām, kas nosaka, ka bankas savstarpējos norēķinus veic vienu līdz trīs reizes dienā. Tomēr jāņem vērā arī cilvēciskais faktors, kā rezultātā naudas pārvedums var vienkārši iestrēgt un arī sakaru traucējumi mēdz būt pie vainas.

Kā iegūstams patēriņa kredīts ar sms internetā no 18 gadiem?

Pieteikšanās kredītam un tā saņemšana ir ārkārtīgi vienkārša. Jums nepieciešams tikai (1) dators ar interneta pieslēgumu, (2) epasts, (3) mobilais telefons, (4) bankas konts + interneta bankas pieslēgums. Izvēlieties izdevīgāko aidevumu piedāvājumu kred24.lv sākumlapā, piesakieties kredītam, sekojiet kreditora instrukcijām un gaidiet naudu. Labvēlīga lēmuma gadījumā naudu iespējams saņemt pat 15 minūtēs, tomēr jāņem vērā, ka ne visiem tiek izsniegts patēriņa kredīts. 

Pirms aizdot naudu, patēriņa kredītu uzņēmumi izvērtē klientu kredītvēsturi un spējas atmaksāt finanšu aizdevumu savlaicīgi. Kritēriji tam kā tas notiek netiek izpausti, taču ir droši zināms, ka tiek pārbaudītas parādnieku datu bāzes. Attiecībā uz kredītņēmēju ienākumiem situācija nav tik viennozīmīga, jo lielākā daļa kreditoru prasa klientiem pašiem norādīt informāciju par saviem ienākumiem, līdz ar to paļaujoties uz aizņēmēju godaprātu. Teorētiski var būt pieejami arī kredīti bez darba vietas vai kredīts ar negatīvu kreditēšanas vēsturi, taču praksē par nepatiesu ziņu sniegšanu var draudēt pat kriminālatbildība.

Esiet prātīgi, aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi.

Rate this post